Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ima drugih riba... jebiga, sisica sam :) case closed.

God damn it, the case is not closed...We could win this fight...we could...oh, wait....:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ana oxxa je siptarka i ja bih je jebao da sam jedno 10 godina stariji...odnosno da je sada u stanju kao iz ovog klipa - http://www.youtube.com/watch?v=fbKGIj8T2gk...feature=related

btw, juche sam se zalio na Oslobodite Zarka Lausevica fejs grupe,a danasnji favorit za idiotizam dana je

http://www.facebook.com/group.php?gid=1112...1276&ref=nf

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

aj za nas sa dial-om, sta je to igi video na fejsu? :]

Ovo se jednom dogadja u nasem zivotu

28. Avgusta 2009 god., 30 minuta posle ponoci, pogledajte u nebo.

Planeta Mars bice vrlo sjajna na nebu i imace velicinu Meseca, premda je planeta Mars udaljena 34,65 miliona kilometara udaljena od Zemlje.

Pokusajte da ne propustite ovaj fenomen.

Videce se golim okom, a izgledace kao da Zemlja ima dva Meseca ???

Pojava ovog fenomena, ponovice se godine 2287.

Podelite ovu informaciju svim prijateljima, jer niko, od danas zivih ljudi, nece moci da ovo vidi po drugi put

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa probnog rada u nekom kaficu/pubu...

treba neka riba da mi "objasni stvari", cisto da me uputi i tako to...

riba je facebook/neizjebana/nema ni gram mozga i odmah mi kaze u fazonu "iskreno da ti kazem, mene stvarno mrzi i nervira da radim sa novim ljudima i da im objasnjavam".. da li to moj problem???

onda sva tako izdrkana i sta god, samo me cima, te ovo te ono, zbrda zdola, nepovezano da me kao upucuje...

ja se vec iznervirao, ali smirim se i u fazonu kazem joj "brate ae iscimaj se zbog mene, nisam ja kriv zbog tvog stanja, iskuliraj i samo opusteno"

ona opet oko sanka, ovo ono, pa opet me cima i sve tako...

da bi mi na kraju rekla da otprilike nisam za konobarisanje... ololo... riba bez pola mozga mi to kaze...

ja vec prsao, doslo mi je da joj svasta kazem, al naravno da se nisam spustio na taj nivo (mozda sam trebao)

sad mi je zao sto joj nisam rekao "ae mi reci ime na faceu da te upoznam sa mojom rur drugarima, pa kad te njih par(ili svi) propusti kros "sake" ima da mi budes chila i vesela svaki dan na poslu"..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

raspadam se. igrao basket ceo dan. a jebote ona ada vise ne grizu samo komarci. evoluirali su vishe nije im dobro. sad grizu i pod vodom. raste mi nova ruka iz ramena

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ana oxxa je siptarka i ja bih je jebao da sam jedno 10 godina stariji...odnosno da je sada u stanju kao iz ovog klipa - http://www.youtube.com/watch?v=fbKGIj8T2gk...feature=related

btw, juche sam se zalio na Oslobodite Zarka Lausevica fejs grupe,a danasnji favorit za idiotizam dana je

http://www.facebook.com/group.php?gid=1112...1276&ref=nf

meni je to za mars veličine meseca prosledila (inače vrlo inteligentna) drugarica, baš sam se smorio kad sam video :(

ok evo svima - da ja sam prosledila ovo za mars

ne verujem da ce biti velichine meseca al zar se nece videti kao neshto bolje nego inache? iz tog razloga sam prosledila svima kao ako zele da vide na taj dan i ako sam se ispalila i ispala piglu ok i nije mi neka frka zbog toga [:D]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ok evo svima - da ja sam prosledila ovo za mars

ne verujem da ce biti velichine meseca al zar se nece videti kao neshto bolje nego inache? iz tog razloga sam prosledila svima kao ako zele da vide na taj dan i ako sam se ispalila i ispala piglu ok i nije mi neka frka zbog toga [:D]

ja nisam dobio od tebe, nego od drugarice iz srednje. :)

(al i ti si inteligentna :*)

pre par godina je bila izuzetna prilika za gledanje marsa, dosta ljudi je tad išlo da ga gleda kroz onaj teleskop na kalemegdanu. video se (kroz taj teleskop) kao što bi videla kliker sa jednog metra, a golim okom teško da bi izvalio da je nešto bliži. zato ove slike valjaju :)

mars ima nešto dužu godinu nego zemlja, što znači da se na svakih godinu i kusur dana nađu najbliže moguće. možda je ovo što se forwarduje jedan od takvih trenutaka, al daleko od toga da ćemo imati dva meseca na nebu :)

Link to comment
Share on other sites

Godina marsa oko 2 godine zemlje. Logicno kako kruze oko sunca jednom u svake dve godine su najblize. E sad zbog nekih sranja oko elipticnih putanja i ko zna cega sve, to se pomalo menja. Tako da se javlja ta ogromna razlika daljine u delicima procenta izmedju "prosecnog najveceg priblizavanja" i "mega ekstra bliskog priblizavanja". Za golo oko potpuno nebitno, crvena zvezda koja ne trepca i tacka. Teleskopom se vec kao vidi mrvicu bolje , ali stvarno samo mrvicu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...