Jump to content

Devojke 16 godina :)


Recommended Posts

zvini shto si se prepoznao :)

nije mi bila namera, nego sam chisto izneo generalno moj stav o temi u shto mogutje kratjoj formi, jer smatram da je tema suvishe glupa (kao shto sam i rekao odmah), pa takav i odgovor.

ok, nisam te mozda ni ja lepo skapiro, pa sam kreno sa nepotrebnim hejtom..

kolko vidim ti imash 23 godine

sredi se tako da mozesh i ti da nabacish neku svojih godina

ahahahah..a zasto bih realno:)

ribe od 17-19 jure likove od 23-25..mi smo im zanimljivi..to se uklapa taman..neobaveznost i zajebancija..

s druge strane, ribe od 23 gotive likove od 27-30..zele ozbiljnost, dugu vezu, neretko i brak..veruj mi iznenadila bi se..sad sam bio na 5 godina mature i dosta riba moje godiste je u fazonu da bi se i udale za godinu dve..i onda kako covek da se uklopi s njima..

a da ne pricam sto se vecina uopste ne trudi da izgledaju tako dobro kao ove klinke od 17-20..ne kazem da Moraju samo kazem da ta razlicitost i evolucija generacija ne ide njima u korist :)

tako da mladje ribe rulz [:D]..a sredicu se sa 30

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sve zavisi od tvoje okoline i od toga gde se osecash bolje. Uvek sam bio bolji sa ribama koje su bile starije od mene ili sa svojim vrshnjakinjama (koja rech jebote!). Verovatno zbog toga shto nikada nisam bio neobuzdani tinejdzer i nisam ziveo u vreme poslednjeg talasa sponzorusha...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Ne znam sta da kazem, evo imam klika koji je poznat u mom gradu, finansijski direktor Sartida bio, pa ZDK, posle direktor inteze u SD-u. E on je lepo imao zenu svojih godina, ako se ne varam sad ima 51. Najstariji sin mu ima 28 godina.

I cika lepo navata devojku od 27 godina. Razvede se sa starijim modelom zene, ozeni se sa novim modelom zene.

Ona voli nju, ona voli njegove pare :) Ima tu ljubavi, guraju malo dete sad gradom :) Bitno da je njima lepo.

I meni je lepo kad se navatam sa nekim novim modelom devojke. Udjes u diskoteku devojcice tek napune 16 godina i krenu da pevaju "My name is Melissa and I am sixteen, I like to touch your body I like to lick your skin, don't worry if I am just a little girl everything you want i come do more and more" =)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

primetio sam da ljudima slabo ide matematika, stalno brkaju "razliku u godinama" sa "malo godina", nishta ne vezano za ovu prichu gore, nego sad sam se setio toga :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Ne znam sta da kazem, evo imam klika koji je poznat u mom gradu, finansijski direktor Sartida bio, pa ZDK, posle direktor inteze u SD-u. E on je lepo imao zenu svojih godina, ako se ne varam sad ima 51. Najstariji sin mu ima 28 godina.

I cika lepo navata devojku od 27 godina. Razvede se sa starijim modelom zene, ozeni se sa novim modelom zene.

Ona voli nju, ona voli njegove pare :) Ima tu ljubavi, guraju malo dete sad gradom :) Bitno da je njima lepo.

I meni je lepo kad se navatam sa nekim novim modelom devojke. Udjes u diskoteku devojcice tek napune 16 godina i krenu da pevaju "My name is Melissa and I am sixteen, I like to touch your body I like to lick your skin, don't worry if I am just a little girl everything you want i come do more and more" =)

primetio sam da ljudima slabo ide matematika, stalno brkaju "razliku u godinama" sa "malo godina", nishta ne vezano za ovu prichu gore, nego sad sam se setio toga :]

Znaci Maud je rekao. Nije fora sto je on stariji 24, vec sto ona u njegovom slucaju ima 27, i nema veze sto bi ja od '93 godista bio samo 5 godina stariji (razlika: 24 >>> 5) vec sto ona ima 16 sto je fakin O-M-G.

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...