Jump to content

Crna Reka


Recommended Posts

Live and let them die. SKIDANJE sa gudre je lichni izbor svakog pojednica. bas kao i DIJETA - ako neko NE ZELI da smrsha vec npr na svojih 170cm visine ima 140kg,

tesko se krece, ima povisheni pritisak i katastrofalnu krvnu sliku to je NJEGOV LICHNI IZBOR, on zna da to vodi ka propasti pa kako hoce...

Bas kao i koman... u pojedinim momentima on ZNA da sve to vodi u smrt ali samo on sam moze da donese odluku da li ce to reshiti ili ne.

Njegov licni izbor da povede celu familiju u sunovrat ... jea right 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] koji si turbo judge dredd, matorex! [roflmao]

matori onda nisi prochitao prvu crticu.

nismo vishe bogata zemlja da mozhemo da saljemo na letovanje na razne otoke i brione [:D]

nema vremena za gubljenje, a i posluzhilo bi kao opomena za sve bahate majmune out there za koje ne moram da navodim da ih ima mnogo.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

свакога нешто негде погоди. људи се и иначе идентификују. некога погоди смрт детета, а некога батинање насилника пајдомана. сваком своје.

батине су биле и остале последње уточиште за васпитавање неваспитаних, насилних, умишљених и покварених. било и биће.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

свакога нешто негде погоди. људи се и иначе идентификују. некога погоди смрт детета, а некога батинање насилника пајдомана. сваком своје.

jao, jao, koje besmisleno peckanje, aj nemoj imati trines dina majku mu:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ovako moje misljnje za ovu temu.

Ovo mi dodje kao vid Bozije Kazne, koji je administrtiran od strane popa lol :D Po meni trebalo bi neko da bude stvarno lud i da ode na lecenje jedne stvarno teske bolesti u nekakvu versku ustanovu ? Sto se mene tice verovali su i dobili su batine, sta sad sviraju kurcu ? Stvarno treba biti debil i ici kod nekog popa-pedofila da te skida sa gudre :D

Slazem se sa nekima na forumu da je posle ovakvog lecenja (koje je po meni na ovaj nacin lecenja i dalje diskutabilno) mogu da se nalepe jos neki psihicki poremecaji ili vec je neko rekao neki tip fobije, ali bitno je da su izlezili glavnu bolest i to mozda :)

Imam dobrog druga koji bio tezan nakoman, i naravno tu su bili drugovi koji su pokusali da mu pomognu. Jebiga posle svih pokusaja uvek se zavrsilo na staroj prici, izlecila ga je medicina, i danas zivi normalno i radi, proslo je bogami 4 godine sigurno.

Lecili su ga psihijatri, a ne popovi, i nisu ga mlatili. Rezime kako se izlecio moj drguarca? Imao je drugare koji su ga voleli i ono glavno imao je roditelja koji je imao pare da plati to lecenje, a i srecu da zivot vrati u normalnu i okruzenje.

E sad da se vratim na kolicinu narkomana koji prelaze preko 90% koji nemaju ovakvu srecu i zavrse kod popa na lecenju ( u takvoj pro ustanovi koju je SPC osvestio ), ko njega voli, u koje okruzenje ima da se vati kad ce opet doci kod istog narko dilera i vratiti se na staro.

Realno vidim im resenje da se ubiju jer se tu 100% njih nije zalilo da im problem nije bio resen.

Ding 1500 post :D

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

у САД постоје тзв. "бут кампови" (boot camp) за неваљалу/неваспитану/безобразну/проблематичну децу.

потписује се уговор са дисклејмером и родитељи (презаузети свиме сем васпитањем потомства) папрено плаћају да се њихови тинејџери доведу у рад за неколико летњих месеци. таквим камповима ништа није страно, а с обзиром на англоамеричко право, уговор је светиња и немају проблема ни са државом, ни са законом, а новинари не могу ни да присмрде 3 метра високој огради са бодљикавом жицом и керовима. о томе се не прича, дискреција загарантована, успех (поштовање родитеља и одбојност ка насиљу и криминалу) загарантован. такве кампове воде пензионисани официри, имају и психолога и лекара.

наравно да је идеално да родитељи имају времена, образовања, стрпљења, воље и снаге да се посвете деци, али ако немају, постоје решења.

сад, може се рећи да ће му бут кемп навући трауме, а шта рећи ако постане наркоман или члан банде. то је достојанственије и боље? иницијација у банду или апстиненцијална криза и њене последице је боља алтернатива? или ко их јебе ако су пропали? поделити им по златни метак свима?

ц-ц-ц...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

мислили сте да је готово.

не, време је да се зрело и хладно сагледају последице менталне онаније.

на чију душу сад да иде овај млади живот? није више битно, је ли? битно је да су се неки лепо забавили пљувањем и згражањем. надам се да је свима таквима (не мислим само на форумаше), забава била вредна пакла ових људи. но, људи нису ни битни ионако у свету "напредне свести". битни су "хунманистички принципи", а не људи или њихове судбине.

било па прошли, сваког чудо за три дана... јад и беда. истина је да данашње "напредњаштво" представља најбестиднију и најантиљудскију идеологију за дуго времена. поготово што се крије иза наводног хуманизма.

kako sad, jbt? otkad te boli organ? zar pre par strana nisi rekao da to vise nisu ljudi?

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

mnogo idete u analizu, a mislim da ovde to ne treba raditi. ja sve sto sam video na onom snimku je ermaks batica koji nabada nekog lika uz klasicne baticarske pokrete i izjave i to mi dosta:)

sto se tice batinanja, odavno je poznato da postoje mnogo efikasnije i, ako ocete, zajebanije kazne od batinanja, ovo je cisto izivljavanje i apsolutno nista osim izivljavanja za kompleks batice.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma ti koji tezhe da ti objasne da nije jednostavno kako sam gore naveo su oni isprani mozgovi koji su iz patterna kosovojesrbija-srbinebeskinarod-bog-spcbognazemlji-jebatjemoimkewu-natoublatoeunakurac-slobaheroj itd itd i netje prezati obraza i mozga da ti objasne kako nije to tako jednostavno. al nadam se da si jachi od toga.

Pa kakve veze ima moja slika, sa batinom iz raja ? :)

zato shto je generalno uvazheno mishljenje da takvi internet shiljokurani su previshe gledali karate filmova kad su bili mali, a odmah posle toga seli za wow, a ovde prichaju neke avione-kamione priche, pa da potvrdim teoriju.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

zato shto je generalno uvazheno mishljenje da takvi internet shiljokurani su previshe gledali karate filmova kad su bili mali, a odmah posle toga seli za wow, a ovde prichaju neke avione-kamione priche, pa da potvrdim teoriju.

http://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=668200043

Evo da ne ostavljam sliku po forumima, posto mi nije obicaj da kacim sebe svuda, da si se malo potrudio mogao si da googlas stevan mitrovic i ne bi morao ni sliku da ti okacim :) ;) Elem teorija o gledanju karate filmova je netacna, posto iste nisam gledao toliko, daj boze da se setim x2 filma. Sad sto povezujes na to i WoW, a pritom ne znas me uopste niti ja tebe, ne mozes da trvrdis neke stvari o kojima pricas. Sto se tice Aviona / Kamiona mislim da u mom pisanju gore nista loshe nisam rekao. Ako ja udarim devojku dva puta po dupetu i kaze mi da me voli meni je to raj - Ne vidim sta sam pogresno napisao.

Da uzmem i rezimiram batinu iz raja na sledeci nacin, deca se pre nisu glupirala toliko kolko sada, niti su bili junkiz kolko ih ima sada, a vaspitalo se zna se batinama, i deca su dosta dugo zbog toga bila fina dok im ne svirne kurac opet. Sad su deca zasticeni ko beli medvedi i u skolama i normalno od roditelja, tako da oni sada biju roditelje / profesori i zasticeni su. Eto ja tako gledam ovo vreme kakvo je sada.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

kako sad, jbt? otkad te boli organ? zar pre par strana nisi rekao da to vise nisu ljudi?

наркомани и не могу да се квалификују као људи, али и њихов живот је живот..

mnogo idete u analizu, a mislim da ovde to ne treba raditi. ja sve sto sam video na onom snimku je ermaks batica koji nabada nekog lika uz klasicne baticarske pokrete i izjave i to mi dosta:)

sto se tice batinanja, odavno je poznato da postoje mnogo efikasnije i, ako ocete, zajebanije kazne od batinanja, ovo je cisto izivljavanje i apsolutno nista osim izivljavanja za kompleks batice.

ма то за "батица стајл" смо се одмах сложили. не видим поенту потенцирања тога изнова и изнова. хајде да се сложимо и око нечега другог.

:)

ако алудираш на психички терор, као ефикасније средство, могу да се сложим. с тим да је такав приступ погубнији за појединца. рецимо могу да га вежу за дрво и сви да га запишавају 2 дана, и сл. само, то је директно супротно тежњи да се од њега поново направи човек.

мада... ако га треба сломити да би га градио од нуле, може. само, треба имати у виду да је то опасан и мукотрпан посао за тим људи, а то могу да приуште само ретке установе. зато је, по мени, лопата и даље најоптималнија у датој ситуацији.

може и без лопате у некој идеалној установи у идеалној држави.

Da uzmem i rezimiram batinu iz raja na sledeci nacin, deca se pre nisu glupirala toliko kolko sada, niti su bili junkiz kolko ih ima sada, a vaspitalo se zna se batinama, i deca su dosta dugo zbog toga bila fina dok im ne svirne kurac opet. Sad su deca zasticeni ko beli medvedi i u skolama i normalno od roditelja, tako da oni sada biju roditelje / profesori i zasticeni su. Eto ja tako gledam ovo vreme kakvo je sada.

потписујем.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne brini ti za onaj prvi deo, bitno je da klinkice od 16 godina vrishte kad te vide ;)

a mozhda gledash iz svoje subjektivne perspektive, a ne iz objektivne.

da probamom da priblizhimo objektivnu. drzhava koja se raspada 20-30 godina. totalni sunovrat svih vrednosti izmedju ostalih i roditeljstva iliti odgajanja dece od strane obrazovnih ustanova (vrtitja, osnovnih, srednjih, fakulteta). roditelji koji su prsli zbog svojih loshih izbora i da bi koliko toliko omogutjili svojoj deci neshto da jedu nemaju vremena da vaspitaju. drzhavne ustanove za vaspitanje zbog malih plata i frustrirajutje sveukupne situacije isto podbacuju. klinci prepushteni ulici gde se valja gudra od strane drzhave. dete otje sve da proba.

i gde sad tu uletje batina koja se iznenada pojavljuje i reshava stvar ? nemoj da lupash gluposti, ako je tebe tjale tukao to je tvoj problem.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E poPISHUJEM I JA

Kad se detetu usade neke vrednosti na vreme mnogo gora kazna je samo stavljanje do znanja da je pogresilo nego batinanje ... al avaj to je vec suvise intelektualan pristup za ove prostore ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

rece maud i zguta exer :D

reche kalimero, stavi neke sise na glavu ode na zhurku i smori se.

posle ode kod drugara da mu svrshi na facu da kazhe da se dobro proveo i da je bilo seksa. ludilo matori.

E poPISHUJEM I JA

Kad se detetu usade neke vrednosti na vreme mnogo gora kazna je samo stavljanje do znanja da je pogresilo nego batinanje ... al avaj to je vec suvise intelektualan pristup za ove prostore ...

ma brate, kako ne razumesh. bog ima plan, rekao nam je da je batina iz raja izashla. batina tje nas sve spasiti, batinom smo pobedili nato!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ako je tebe tjale tukao to je tvoj problem.

Necu da kazem da nije, al se dobro secam ko mali da sam krao ko Jocic cokolade, pare od tate i mame i kupovo sebi krem bananice =) To sam uradio dvaput i dobio sam batine, posle toga vise nisam. Batina resila problem. I mogu samo da mu kazem hvala za to nista vise.

bitno je da klinkice od 16 godina vrishte kad te vide ;)

I pevaju: "my name is mellisa and i am sixteen i like to touch your body..."

E sad sto se drzava raspada 20-30 godina to je tek posebna prica, narod koji i dalje slavi kosovsku bitku za mene je ... Ne mogu jednostavno da diskutujem o Balkanizmu i najbitnijoj zemlji Srbji jer bi islo do beskonacnosti.

batina tje nas sve spasiti, batinom smo pobedili nato!

Batinom smo proterali albance pa su nas batinali iz NATO-a i eto na kraju i posle batina oni su se vratili na kosovo vise nego ikad (isto ce tako i narkoman), a ja lepo pricam da treba ceo narod da se skupi i batina sve u skupstini :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

nema veze nabadanje dece sa drustvenom dekadencijom, to je bar jasno i objasnjava se i dalje celim drustvenim konceptom kome se, nazalost, tezi, komunikacijama, informacijama, poremecenim vrednostima itd. i to je globalni problem, a ne samo nas. takodje, nije bas tacno da su deca sad ko beli medvedi, radi se na tome, da, ali je daleko od nekog stanja stvari. mislim, deca nisu bili komani, brate mili, pa aj informisi se i nabavi gudro pre 30 dina i sada. nemoj da vredjas inteligenciju sagovornika. i sta mislis, kolko batina su dobijali likovi u popravnim domovima? pa su svi do jednog, je li, postajali uzorni gradjani. nemaju batine veze sa tim stvarima nikakve, batine su propratni element u vaspitanju deteta koji postoji ili ne postoji, ali tesko da radi nesto vise od dva posto, ako i toliko.

takodje, ono sto je vrlo bitno, a to je da se tripujete sa babama i zabama. ako dete porazbija sve ukrase na jelci zato sto je stoka (hi hi otkud li mi ovaj primer:) ) i cale ga iznabada, to je jedna stvar i nema veze sa ovim. mislim, brate, ti neces da povredis dete, samo ces da mu das do znanja da to ne treba i/ili da ga kaznis/vaspitas, a ovo je besmisleno i sluzi da bi se batica izivljavao. i to je to. taj koman sve se plasim prima to k znanju vaspitno i sve se nesto plasi tih batina. mislim, ako vec pricamo o nekoj kazni i 'odmazdi' kojoj opet ne vidim svrhu, onda brate, nek ga izlomi ko picku, pa da mu ne padne nista nikad na pamet, ako vec imaju takve metode. ovako, malo ga izudara, taman da mu se digne baticarski kurac, a ovom drugom kao nesto nije svejedno, pa kao nece opet. mislim, brate, p o t p u n o besmisleno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E poPISHUJEM I JA

Kad se detetu usade neke vrednosti na vreme mnogo gora kazna je samo stavljanje do znanja da je pogresilo nego batinanje ... al avaj to je vec suvise intelektualan pristup za ove prostore ...

па, да Мохи. само, дете је дете, његово формирање у личност је врло далекосежан и одговоран посао. деца теже да раде забрањене ствари, да пркосе ауторитетима. што је јачи ауторитет, мање су шансе да дође до батинања. батине су само крајња јебена мера.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

daj dule brate, nemoj vishe da pishesh te postove kad te udari umetnichki poriv nego sedni da slikash :)) opet si toliko nakucao a nigde ni glave ni repa :]

Necu da kazem da nije, al se dobro secam ko mali da sam krao ko Jocic cokolade, pare od tate i mame i kupovo sebi krem bananice =) To sam uradio dvaput i dobio sam batine, posle toga vise nisam. Batina resila problem. I mogu samo da mu kazem hvala za to nista vise.

a shta sa onima koje su roditelji vaspitali da nije lepo da se krade i to ne na principu "nemoj da stavish ruku na plotnu-stavish ruku na plotnu-opechesh se" (majmunski princip) ? svako posezanje za batinama je nemotj roditelja, njihove intelegencije, njihovog vaspitanja, njihovog odnosa prema roditeljstvu, frustriranost, itd, itd ..

I pevaju: "my name is mellisa and i am sixteen i like to touch your body..."

jel imaju i shiljate ushi ?

E sad sto se drzava raspada 20-30 godina to je tek posebna prica, narod koji i dalje slavi kosovsku bitku za mene je ... Ne mogu jednostavno da diskutujem o Balkanizmu i najbitnijoj zemlji Srbji jer bi islo do beskonacnosti.

Batinom smo proterali albance pa su nas batinali iz NATO-a i eto na kraju i posle batina oni su se vratili na kosovo vise nego ikad (isto ce tako i narkoman), a ja lepo pricam da treba ceo narod da se skupi i batina sve u skupstini :)

barem o nechemu mozhemo da se slozhimo, o besmilenosti rasprave o tome zashto su ljudi ovde prsli.

znash u chemu je josh jedan problem sa batinom koji do sada nismo pomenuli do sada ? a to smo svi mi od ostalih mogli ovde da se nagledamo vishe puta kroz istoriju (al jebesh tu 'slavnu' istoriju kad su ljudi retardi). chinjenica da uvek postoji neko sa vetjom batinom. zato treba izatji iz tog kruga batine once and for all.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...