Jump to content

Resenje za pijacu vodu u stanu


Recommended Posts

Posto mi je pijaca voda u stanu slabog kvaliteta, razmisljam da krenem da je kupujem. E sad da ne bih svaki drugi dan teglio onu flasu od 5 litara, zanima me da li znate za neka dobra resenja koja postoje, poput la fontane? Jel koristi neko la fontanu / neki drugi servis? koliko placate i da li ste zadovoljni?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

5 litara je lagan teret... + ako imas lift... pa jebemu ja sam plinske boce nosio i nisam se bunio :)

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

pa sad kako se uzme 5l je dovoljan teret da pijem koka kolu umesto vode :D ako vec nosim... mislim ja pijem chesmu boli me pajson ali 5l tegljenja i ako nije teshko lako te odvrati od ideje ne pijenja vode koja je i ovako ne primamljiva :P

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

pa evo i ja pijem flasiranu... po "karton" minaque (gaz) i prolom (negaz) imam na gajbi stalno... nije cim uopste...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

la fantana moze samo za pravna lica, jedino ako imas vezu

rade sada i po kucama ;) al ugovor je nagodinu dana i 4flase mesecno treba da potrosis to je 40 litara mesecno :D

i oni ti donose flase ;)

imas i onu verziju od 400-500eu mislim da kosta jebem li ga :D kad ti ugrade u slavinu mada ti si valjda u iznajmljenom stanu tako da jbg ;D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa evo i ja pijem flasiranu... po "karton" minaque (gaz) i prolom (negaz) imam na gajbi stalno... nije cim uopste...

iz najbolje namere: raspitaj se malo, radish vrlo loshe sebi i svom organizmu... svi lekari ce ti preporuchiti da svaki mesec menjash flashiranu vodu! svaka ta voda, bilo gazirana, bilo ne gazirana, je mineralna, talozenje istih minerala u organizmu dovodi do raznih komplikacija od kojih je najcheshca kamen u bubregu :/

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

iz najbolje namere: raspitaj se malo, radish vrlo loshe sebi i svom organizmu... svi lekari ce ti preporuchiti da svaki mesec menjash flashiranu vodu! svaka ta voda, bilo gazirana, bilo ne gazirana, je mineralna, talozenje istih minerala u organizmu dovodi do raznih komplikacija od kojih je najcheshca kamen u bubregu :/

Sada josh reci da je nasha chesmusha bolja od flashirane vode. Lulz! Sigurno nanosi manje shtete organizmu nego da pije chesmushu.

Link to comment
Share on other sites

kako svake godine letujem u tivtu,tegljenje bidona mi nikad nije bio problem:)tu i tamo kupim akvavivu sa ukusom breskve,jednom u par nedelja bidon i to pretocim u flase.mada i cesmovacu redovno pijem,i ne osecam bas nesto da je "slabog kvaliteta"...

a shou ispadne kad nema tople vode(toplana iz nego razloga ne radi,recimo slican slucaj kao u crnoj gori),pa treba da perem ruke,sudje,tusiram se vodom iz flasa.pogotovo ako sam solo:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pa kupiš ih pune Kalimero care.

I onda kad se isprazne, zameniš ih novim, punim, uz doplatu :)

Inače, jedna od boljih varijanti je taj filter. Kupiš, filtriraš vodu i sve kul. A ako hoćeš baš aparat, i da imaš i toplu vodu zaista ih se prodaje gomila, mi smo imali u redakciji, tj. imamo i sad ali nemamo balone, nikako da kupimo :)

Link to comment
Share on other sites

Ja od kako znam za sebe pijem flashiranu vodu.

Zashto ti je problem da kupish jednom u par dana "karton"-dva Rose (ili neke druge, koja ti odgovara, flashirane vode)?

Egzekli.

I moji su pre 3-4 godine pocheli stalno da kupuju karton Rose. Traje oko 3 dana, chetvorochlana porodica, koshta ~250 dinara taj karton. ~500 din nedeljno za vodu koja je chista i zdravija je realno smeshno. 2k mesechno, 24k godishnje.

Link to comment
Share on other sites

la fantana je kurčina, imamo je mi u firmi i ima mi nekako skroz čudan ukus

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a sta to znaci ako ti je ukus cudan da ne valja ?!:D meni je cesmovaca najboljeg ukusa ;D ostale vode su mi odvratne ;D

@ laki :D

pa bre gde ce on da tegli tolike vode jbt ?!:D nema kola zamisli se smara da ide non stop i tegli 10 litara vode :D

mada moze da puni cesmovacom :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sajro ne dolaze svi na forum samo da kucaju bez razloga, ako sam napisao neshto a u postu ne stoji da mislim/pretpostavljam onda valjda znam shta pishem... pritom sam rekao proveri...

btw rodjena sestra, 17 godina, kamen u bubregu iz gore navedenog razloga! a ne pishe da nije zdravo nego da ima side effect i niko nije rekao da ne pijesh flashiranu vodu :| nego da treba da menjash! i kad ti neko napishe jel mozesh i sam da skapirash da je moguce da ako je voda puna nechega shto ima mogucnost talozenja... ma shta ti objashnjavam kad te boli paja samo si hteo neshto da napishesh nisi ni prochitao :|

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

a sta to znaci ako ti je ukus cudan da ne valja ?!:D meni je cesmovaca najboljeg ukusa ;D ostale vode su mi odvratne ;D

@ laki :D

pa bre gde ce on da tegli tolike vode jbt ?!:D nema kola zamisli se smara da ide non stop i tegli 10 litara vode :D

on je human(oid) a ne nilski konj, ne treba njemu 30l dnevno [:D]

Link to comment
Share on other sites

sajro ne dolaze svi na forum samo da kucaju bez razloga, ako sam napisao neshto a u postu ne stoji da mislim/pretpostavljam onda valjda znam shta pishem... pritom sam rekao proveri...

btw rodjena sestra, 17 godina, kamen u bubregu iz gore navedenog razloga! a ne pishe da nije zdravo nego da ima side effect i niko nije rekao da ne pijesh flashiranu vodu :| nego da treba da menjash! i kad ti neko napishe jel mozesh i sam da skapirash da je moguce da ako je voda puna nechega shto ima mogucnost talozenja... ma shta ti objashnjavam kad te boli paja samo si hteo neshto da napishesh nisi ni prochitao :|

Prochitao sam i odgovorio sam veoma jasno. Bez obzira na "side effects", ta flashirana voda je sigurno mnogo bolja nego chesmusha, bar je tako u Panchevu. I nemam shta da proveravam... ako mi tjale koji je doktor, pored ostatka familije koja takodje radi po bolnicama, kupuje i pije tu flashiranu vodu, sigurno ti "side effects" nisu toliko zabrinjavajutji ili ne postoje, a ako postoje su "good trade" s obzirom na kvalitet vode iz chesme.

I teshko mogu da verujem da ti je sestra od 17 godina dobila kamen u bubregu SAMO zbog flashirane vode.

Eto, toliko.

Link to comment
Share on other sites

a sta to znaci ako ti je ukus cudan da ne valja ?!:D meni je cesmovaca najboljeg ukusa ;D ostale vode su mi odvratne ;D

@ laki :D

pa bre gde ce on da tegli tolike vode jbt ?!:D nema kola zamisli se smara da ide non stop i tegli 10 litara vode :D

mada moze da puni cesmovacom :D

i meni je česma keva, al la fantana ima skroz čudan ukus, koji nije približan ni česmi, ni drugim vodama koje se kupuju :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

la fantana je kurčina, imamo je mi u firmi i ima mi nekako skroz čudan ukus

Jeste tacno ovo sto kazhe higli, i ja imam LaFantanu na poslu i nekako mi ne prija toliko. Ono, popijem je al' kao, zato sto sam zhedan, i imam utisak da bih radije pio cesmovacu. A inace sam "stari ispijach" flashirane vode, gde se meni dopada skoro svaka, pa cak i rosa koju svi nesto hejtuju.

Link to comment
Share on other sites

Brinete se kakvu vodu pijete a pušite dve pakle cigara na dan :)

što se mene tiče, česmuša, jbg. Kada bih obraćao pažnju o totalno zdravoj prehrani i ostalim sranjima ne bih imao šta da jedem i pijem a da ne uzgajam nešto sam.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...