Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izvini Mendži. Pokleko sam, nisam smeo.

Evo da ti pomognem,

trke: Sega Rally, Xpand Rally, Burnout Paradise, Trackmania Nations Forever (džabe je na Steamu), Race Driver GRID

pucačine: Turok, Timeshift, Riddick, Call of Duty 4 i 5, Painkiller Overdose, Jericho.

Link to comment
Share on other sites

Svakog dana prca mi se jako, al kad pustim soul muziku, prca mi se "MNOGO JAKO".

Inace, igram poslednjih dana ovu igru , presao sam je jednom, al sam izvalio da ima vise endinga, i nisam ni otkrio celo zamak, pa sad ponovo igram. Nisam odavno igrao ovako dobru igru, dobra je kao Metal Gear Solid ili Golden Sun, al ne mogu da se porede uopste :D

Moja preporuka. (skinuo sam PSX verziju, u igram je na ePSXe, i radi savrseno, samo kad pauziram nestane muzika na nekih pola minuta/minut). A malo je i amaterski voice akting, ali ipak 9.5/10

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Burj Dubai vs Beogradjanka :D

bujrbeg.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

uz svo duzno postovanje ja bih radije ziveo u (jednog dana) sredjenom beogradu nego u futuristickom, sterilnom dubaiju gde ne mogu da se prosetam a da ne umrem od vrucine ili da lezim na travi u parkicu i pijem pivo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da li ti stvarno mislis da savke moze da razmislja dalje od "VIDI KOLIKO JE VISE OD BEOGRADJANKE - KOLIKO SMO JADNI !?"

mrtvi dubai, zbog njih mi je drago sto je doslo do ekonomske krize, da stanu sa gradnjom onog djubreta od arhitekture

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

da li ti stvarno mislis da savke moze da razmislja dalje od "VIDI KOLIKO JE VISE OD BEOGRADJANKE - KOLIKO SMO JADNI !?"

Hajde reci mi, odakle si ti zakljucio da tako razmisljam pa si dao sebi za pravo da me tako na slepo prozivas? Cemu ta potreba da me pljujes eto cisto reda radi, cime sam zasluzio to? Naleteo sam na zanimljivo poredjenje i hteo sam to da podelim sa ljudima i ti si odmah zakljucio da postoji potreba da nipodostavajucim i uvredljivim tonom pomenes kako eto Savke balavi na kule i kako je toboze povrsan pa ne vidi dalje od toga.

I to mi jos kaze covek kome je Tokio san snova. Majku mu jebem, pa svaki evropski grad sa tradicijom za mene je Meka i Medina, i ne moze ni da mu priprdne bilo koji high-tech grad sa istoka.

Ali ne, decko mene zna, zna kako razmisljam, ima taj luksuz da me opusteno proziva. Ne mogu da verujem...

uz svo duzno postovanje ja bih radije ziveo u (jednog dana) sredjenom beogradu

Daleko smo od toga, ali zivim za taj dan.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...