Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ti i bozha ste tu generacija valjda il ste tu negde :]

jaoo sad me lupio flesh .. slavka <3

A jeste ti si isao na slavku, sta pedjolino vas vodio za snimanje emisije "rejv klinci"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa pre 15 godina i jesi bio mljad :)

Ja sad vise ne mogu ni da se setim sta je slavka pustala i sa kim je uvek isla u paru. Dal sa bozom il gordanom, ko ce se sad toga setiti :)

Bio je odlican (mislim odlican) klubic jednu sezonu (95-96) dal magna haus il ono gde je sad gej klub x, tu su pustali i bilo je vrh. Nije bilo tolko guzve, manji klub, i nisu smarali ako ne lesis pitje za pitjem, nego su imali razumevanja za sirotu studentariju. SLOBA JE KRIV ZA SVE!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa i ti si bio mlad pre 20 godina :))

uglavnom sa bozhom i josh neko je bio u toj trojci al mi bezhi iz mozga. krasti je furao malo drugachiji fazon :) magna haus .. to u prolazu ? tad sam stvarno bio malja deca :] al ne toliko da ih chujem pre kraja tog perioda :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se ljutiš, al jel te ljudi pitaju "dečko jel prcaš ti" kad im deliš kondome?

Pa, da. I ne samo to. Pitaju koliko para dobijam, koliko godina imam, chak i chime mi se bave roditelji i dal su zhivi/normalni.

Al to je jako retko, uglavnom se deshava na vetjim svirkama i zhurkama (exit/motofest/lovefest i slichno) gde dodje neko pijan ili neko sa ortacima da pokazhe kako je kul pa tje da zajebava volontere za shtandovima.

Uglavnom je to opushtenija masa, a i navikao sam i spreman sam na sve. Pravi sam Konan medju volonterima. :D

Inache, dobar je bio dan. Podelili smo oko 1k kondoma, shto je odlichan rezultat. Ja sam mrtav umoran tako da tju vecheras da se gojim chokoladom i kokakolom i igram igrice.

Link to comment
Share on other sites

"oh vi sltaki kondomi kada ce jedan od vas zavrsiti na meni"

Iz filma "Čudesna sudbina mladog prote"

:)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...