Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cek satane, zar ti nisi koristio suplemente i isao u teretanu redovno?

To su klasicne zablude u narodu. Ako ides u teretanu,mora da ima bajceps obima 60cm i da imas trbusnjake i da mozes da dignes 1000 kg iz benca. Moze i to ali onda mora da se bockas u guzu. Ja, pre nego sto sam krenuo u teretanu, sam imao 20kg manje... A i ne radim program za definiciju,nego za masu,a da bi on imao efekta MORA da se jede. Tako da sam apsolutno zadovoljan svojim napretkom. A trbusnjaci su najmanji problem... Dijeta i cao...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

nisam u zabludi, niti sam aludirao na to sto si pomenuo... mislim da si prvi put postovao kako radis program za masu pa sam ti zato i postavio pitanje. osim te ruke u senci sto izgleda veliko, nista drugo se ne izdvaja (vrat djene djene, sise bez, a ta mrsava devojcica cenim ima vecu nogu od tvoje) ;-) ako vec treniras, treniraj kao muskarac a ne kao pica iz bataje XD

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se ne izdvaja kad sam masan kao sremska slanina. Imam poprilican sloj na svim delovima tela :)

Sto se nogu tice,radim ih ali ne toliko jer me opterecuje presa i cucanj zbog opne (operisao sam slepo crevo) kad stavim neku vecu tezinu,tako da radim laganeze to :)

A inace,veslanje u pretklonu 120 kg efektivno. EAT THAT!11

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...