Jump to content

prvi maj


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neka pada, taman da ostanem gajbi. papuce, caj, i animal planet, i ja jedan vikend da odmorim dusu...

...a znam da cu se ustvari raspadati na troy pierceu u novom sadu...jadan sam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma ko jebe kisu :D

ja ne bih ni isao nigde da je akcija tipa kamp u prirodi...mada je drugacije u bg-u kapiram sredjenije i vise mesta....ovde ocaj...ali imamo plac koji je sredjen sve, van grada, ogroman ....zjuuu :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pazi ja u prognozu vishe ne verujem, pre nisam verovao u nashu, imao sam neku teoriju da ko nema posla ode u prognozu ili horoskop (u koji takodje ne verujem) a onda sam gledao ove widgete i vista krsh i mislio sam da barem oni znaju neshto i onda shvatio da je isto njesra, jedina prognoza kojoj verujem je ona shto sam dobijao dok sam radio na brodu i zaobilazio uragan :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ako ne verujes prognozi pogledaj kroz prozor...it will do :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jel to neki charobni prozor koji gleda u buducnost?

edit: to, to xD

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da, pomislio sam na to cim sam postovao, ali opet....ovo govno koje duva sve jace, kisa koja pocinje polako...ne obecava..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche vremena za 1. maj... gledam ja ovu dugorochnu prognozu par dana unazad i stalno druga pricha. Prvo je bilo 16c i kisha ceo dan/notj (verovatnotja 80%), pa onda 20c, jak vetar i nevreme, pa 22c i kratkotrajni pljuskovi (60%) sada vidim 18c i promenljivo oblachno sa mogutjim pljuskovima bez vetra... jebo ja prognozu i tu prevaru od meterologije na kraju tje da ispadne 20+ stepeni i malo grmljavine u popodnevnim satima... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...