Jump to content

Koliko puta treba devojka da svrsi, za jedno vece, po vasem misljenju


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kako to ja ne pomazem topicu? nisam dala nijedan koristan info :((

to da su muskarci nezasitiji nema veze s mozgom, a ni foliranje nema veze s mozgom i te bi trebalo da se upucaju

ja mislim da je red da ti neko zachepi usta ili polomi prste pa da vishe ne budesh u stanju da postujesh

ma nista... napisao sam u besu...

izvini, bila je shala.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

inache shto se tiche priche sa drugaricama... hm ne znam bash za druge da kazem ali nijedna nikada nije spominjala u fazonu 'e shto je bio dobar sex svrshila sam xxx puta'

mislim spomenu neki encounter da je bio extra al nikad br svrshavanja kao neko merilo mada realno mislim da se ne moze dotji do jasnog zakljuchka, ko zna shta je kome u glavi, eh ne znam ni ja te zene! Oo al mislim da realno vishe gledaju celokupan utisak celog odnosa, a mozda i tog celog dana dal smo ustale na levu ili desnu :D

al i u sluchaju da se ustanovi odredjeni broj, to opet ne znachi da tipovi (ili obratno) treba da pochnu da broje ili da ispunjavaju neke kvote, jer to sjebava celu prichu, to jest ja sve vreme pokushavam da objasnim - spontano, opushteno, spontano, opushteno

oO

 

Link to comment
Share on other sites

A jesi cula nekad drugaricu da kaze "JAO kako sam dobra, svrsio je za minut!" [:D]

There is hope, there is hope...!

to ce biti nikad, jer jebemo mi njih, ne one nas :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

to ce biti nikad, jer jebemo mi njih, ne one nas :)

Najbolji drug mi pricao, jer je prisluskivao razgovor svoje sestre ('82) koja je pricala sa drugaricom ('82) koja je spavala sa svojim novim deckom i pricala kako je dobra jer je svrsio brzo :-)))

A i bivsa sa kojom sam bio malo duze, prvi put kad sam prc'o sam svrsio za ~3 min i rekla mi je posle 3 meseca "U tom trenutku sam mislila, jea, kako sam dobra". [:D]

Zato kazem :]

Link to comment
Share on other sites

A i bivsa sa kojom sam bio malo duze, prvi put kad sam prc'o sam svrsio za ~3 min i rekla mi je posle 3 meseca "U tom trenutku sam mislila, jea, kako sam dobra". [:D]

zato je i bivsa, mr three minute man!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...