Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

IDEM DO KRAJA I ZNAM TU BICU S VAMA I KAD JE CIMANJE ZBOG PARA I TAD IDEMO DO KRAJA! IDEM DO KRAJA JER TU PRICA JE STVARNA ZA BAGRU PEVAM SADA JER SVUD JE FAMILIJA! 3 JUL DOLAZIM KUCI!!!!! IDEM DO KRAJA!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo mi je najbolji dan, like ever.

- odradio sam esej za faks i dobio maks bodova. \o/

- sestra mi je nešto prsla i kupila mi je patike, bermude i neku silnu adidas "kozmetiku". \o/

- došla mi je devojka nenadano i otišli smo kod ortaka u "Zlatno Brdo" i oždrali se za dž + smo pili neku vrh dunjevaču. \o/

- otišao sa ortacima na pivo posle do Obilićevog venca i dobili smo 4 karte za Sharam-a u Expo Centru sutra uveče. (Malboro žurka) \o/

- posle toga otišao kod najbolje ortakinje na rođendan koja je proslavila samo sa mnom i proveli se vrh u gradu. \o/

- i kao highlight dana, bivša devojka o kojom sa već toliko se israo je raskinula sa onim kretenom pre 2 nedelje i njene sestre su me danas zvale da me pitaju je l' sam još sa mojom mačkom. :D

Jebote kako je život do jaja. :D :D :D

Edited by Vlad-_-b

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je najbolji dan, like ever.

- odradio sam esej za faks i dobio maks bodova. \o/

- sestra mi je nešto prsla i kupila mi je patike, bermude i neku silnu adidas "kozmetiku". \o/

- došla mi je devojka nenadano i otišli smo kod ortaka u "Zlatno Brdo" i oždrali se za dž + smo pili neku vrh dunjevaču. \o/

- otišao sa ortacima na pivo posle do Obilićevog venca i dobili smo 4 karte za Sharam-a u Expo Centru sutra uveče. (Malboro žurka) \o/

- posle toga otišao kod najbolje ortakinje na rođendan koja je proslavila samo sa mnom i proveli se vrh u gradu. \o/

- i kao highlight dana, bivša devojka o kojom sa već toliko se israo je raskinula sa onim kretenom pre 2 nedelje i njene sestre su me danas zvale da me pitaju je l' sam još sa mojom mačkom. :D

Jebote kako je život do jaja. :D :D :D

U prevodu hotjesh da nam kazesh da imash devojku, najbolju *kres* ortakinju i bivshu devojku koja te juri? Triple win! [:D]

Link to comment
Share on other sites

U prevodu hotjesh da nam kazesh da imash devojku, najbolju *kres* ortakinju i bivshu devojku koja te juri? Triple win! [:D]

Ne samo sto ima bivshu koja ga juri, nego ista ima i sestre \o/....

Male zivotne pobede koje shire optimizam...danas zaista Beograd izgleda lepo...sve zeleno, nema guzve, suncano....:D

Valjda nece neko sranje da ugovna ceo dozivljaj :)

I, da, dobro jutro...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dobio do jaja ponudu za nov posao

</shameless self-promotion>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro , zakuntao i vise nego sto sam trebao \o/

poprilicno happy bez razloga (sto je poprilicno retko) tako da moram da iskoristim ovaj dan sto je vise moguce :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Samoubistvo nije rešenje!

Sa studentskih servisa ETF-a:

Важно обавештење - 07.05.2009.

Због учесталих крађа моле се студенти да поведу рачуна о својим личним стварима и да их не остављају током паузе у учионицама и амфитеатрима.

To je to, age of peace is over :\

Link to comment
Share on other sites

Zasto niko nije komentarisao MOJU ponudu za posao! Budite ljubomorni!

Bicu asistent na katedri za primenjene racunarske nauke (ako budem to hteo!)!

Danas 26, sutra 28, prekosutra 30 stepeni... kada tje vishe ta zima? :((((

MRZIM LETO! :((((

[:(]

Gari, jedva sam cekao leto. Suknjice haljinice, sorcici, zene su gole!... Samo ce biti zajebano voziti i gledati ispred sebe, a ne okolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...