Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ voodoo

alkohol izaziva depresiju, you're doing it wrong son. samo sunce, sport, spavanje, rejv, tucanje, pivo i duvka tu i tamo. a te stvari po apotekama su za smirenje i spavanje, ne uticu na lucenje seratonina.

bio do matoraca na gajbi, skidao neke platicne garnisne da bacim, posto su bile predugacke, savijao sam ih na pola i lomio nogom. sa jedne mi je odleteo komad i zabio se u glavu, imam posekotinu od centimetar na tikvi, koji smor. dobro mi se u oko nije zabolo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bio do matoraca na gajbi, skidao neke platicne garnisne da bacim, posto su bile predugacke, savijao sam ih na pola i lomio nogom. sa jedne mi je odleteo komad i zabio se u glavu, imam posekotinu od centimetar na tikvi, koji smor. dobro mi se u oko nije zabolo.

idemo matora

Link to comment
Share on other sites

Imam ispit u 6 iz Metoda optimizacije, a ja ceo dan drkam rur.

da se zna iz chega, i da se zna da je pro :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Vratih se sa slave , naravno overdrive od foodza \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Obediali

hahaha, gde se njih seti [roflmao]

bio do usca danas, mall ko mall. nisam nasao nista u celom centru, jedino u o neillu neku do jaja shulju s kratkim rukavima, i nemaju broj. fail.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Uh kakvo vece, kakav provod....oh wait....a da, igrao sam cs u lanu od 20:30 do 1:20..........

@.@

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nikad veci smor, jos znam da mi je sutra naporan dan...jos samo 5 dana omggggg.....

probajte http://vlada10w.mybrute.com btw, skroz ok, smorio sam se kada sam video da ima neko ogranicenje

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nisam spavao, opet... nishta, next try vecheras. Jebem ti nesanicu! Da mi je sada neka buksna da se smirim, ali NEMA jebiga, NEMA! Gledam ziljave pichke na Fejsu, igram Dotu i slusham neku psidzu - ovaj dan vetj obetjava... da bude sranje! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...