Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+1 za duvanje. Josh Kori da dodje pa da utvrdimo to.

Nego, sinotj bio na rodjendanu kod drugarice i jebote koja je to lobotomija narodnjacima. A mislio sam da sam sve chuo kretjutji se kroz seljanu ovog grada, ali sam bio jako u krivu. Ono je strashno, hiljade i hiljade narodnjaka kroz izuzetno loshe zvuchnike je dopiralo do mog mozga i pravilo relativno trajnu shtetu. Uuuuuuzhas, otishao sam u 12, bio sam svezajedno sat i po.

Danas tju isto da radim neshto !

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Evo pesma za vudua, da me banuje!

Inace, ja sam uspeo juce pasivno da se naduvam u kolima od BG-a do Cacka, bravo ja!

Koji je muzički genije taj Andre3000 iz Outkasta. [jupi] Hvala što si me podsetio na ovu pesmu. :)

Treba njemu dva samara, kakvo crno duvanje, duvaju samo sisice.

+1. Samo belo (Copyright by Dreadlord)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Inace Voodoo, ne postoji taj anti-depresiv i ta droga koja moze da te "oraspolozi" koliko ti mozes sam sebe ili neka bliska osoba, kad to shvatis setices se tih dana kad si bio sjeban i smejaces se.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Inace Voodoo, ne postoji taj anti-depresiv i ta droga koja moze da te "oraspolozi" koliko ti mozes sam sebe ili neka bliska osoba, kad to shvatis setices se tih dana kad si bio sjeban i smejaces se.

Bliske osobe mi se obraćaju samo kad im trebaju pare...

Probaću s rakijom.

Link to comment
Share on other sites

kako je krenulo ovo lepo vreme tako mi iz iglave ne izlaze razmisljanja o tome gde bih letovao i za sada vodi ideja o Siciliji...nije toliko skupo, ima plaza, nije neka Al Dzazira zemlja kao Egipat..

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ko zna koliko mi se nakupilo virusa. sve je ukocheno zauzece procesora 80% puklo pola programa kmeee... tako je to kad ti sedne za komp ko god stigne kad nisi tu :(

skidam antiviruse na uzb pa da pustim da ociste malo

lol ne radi ni end process u task manageru, a nakupilo se kojechega.... ko me terao da instaliram krekovani DT pro..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

au bre,vec je 1,a ja se jos razvlacim po krevetu...

idem da se sredim,pa mozda opet na Adu da blejkam,posto nemam sta pametnije...

edit: Nikita,BRAVO za signu,BRAVO! Mnogo je lepa bre!

mogao bi da je prepravi :D bi u bih :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...