Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

da, seks se moze kupiti u svakoj apoteci, kad god imas problem s kuntom, zveknes jedan. ako nema u apoteci, zoves devojku u 4 ujutru da ti izduva kurac, ili probudis zenu da je izjebes :)

vrh dan u svakom smislu, a tek ce da bude. TGIF.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam zasto,ali je meni Dakijev poslednji trol bas do jaja :)))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Vracam se iz grada kutji i prolazim centrom i pored mene prolazi neka nafurana riba i dere se u telefon ko da je upravo sishla sa traktora i kazhe: "Otjesh da ti dodjem u Vrbas da se nadjemo pa da vidim ko tje da dobije batina?!"

Spolja sam fejspalmovao, iznutra roflovao.

Link to comment
Share on other sites

joj joj bas lep dan...

uradio lepo kolokvijum,posle se video sa nekim ortakom iz srednje,pa zapalio sa ortacima na Adu,suncao se tri sata,posle dosli kod mene igrali pes,a sad sa devojcicom u pozoriste... \o/ \o/ \o/

Kako bih ja voleo da zivim tvoj zivot Djole :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

joj joj bas lep dan...

uradio lepo kolokvijum,posle se video sa nekim ortakom iz srednje,pa zapalio sa ortacima na Adu,suncao se tri sata,posle dosli kod mene igrali pes,a sad sa devojcicom u pozoriste... \o/ \o/ \o/

Lesko teach me plox! :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

lol, neispavan sam al ocu da pijem (dule je ukleto ime, znam), a sutra slikam spidpejntin dve slike za pet sati na onom amsteldanu u knezu od podne, koji sam car. idem sad da se odvalim, a sutra cu da zapecatim svoju slikarsku karijeru retardiranim slikama olol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lol, neispavan sam al ocu da pijem (dule je ukleto ime, znam), a sutra slikam spidpejntin dve slike za pet sati na onom amsteldanu u knezu od podne, koji sam car. idem sad da se odvalim, a sutra cu da zapecatim svoju slikarsku karijeru retardiranim slikama olol

edesi matori!:D...elem, ja kuliram danas, mora jetra malo da se oporavi...nego dule, ge je to tacno, da dodjemo da te gledamo kako slikas:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne znam ni ja tacno, jedna od poprecni_ ulica u knezu, videce se iz aviona, sve ce da bude u amstel fazonu i nas pet sljikara sa stafelajima bi trebalo da bude...

djure jaksica ako se ne varam je ulica...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...