Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote, mamuran sam dva dana, to mi se nikad nije desilo i sve mislim da cu se razboleti, a ne smem:(

bole me vugla i stomak i gladan sam i sit u isto vreme i bacio bi peglu, a jeo bi slanine i krmace i ko zna sta, koji grozan osecaj. a prekjuce sam popio 14 piva, mislim, pijem stalno, ali uglavnom ne toliko kolicinski, bas preterah, jos plus nisam pio vode nimalo, ajoj, nalivam se vodom ko majmun, a i dalje sam poludehidriran...a nisam bio mamuran ni pola sata sigurno poslednjih dve godine:(

ljudi, pijte jednocifreno piva, i vode, vode...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E josh da pijem, pa da mi bude drago! Koji je onda smisao postojanja za mene? I'll think about that... ;/

Toribra, ne pijes, kazes da neces jebati, nije tvoja generacija tamo...koji je smisao onda tog 18.rodjendana? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebote, mamuran sam dva dana, to mi se nikad nije desilo i sve mislim da cu se razboleti, a ne smem:(

bole me vugla i stomak i gladan sam i sit u isto vreme i bacio bi peglu, a jeo bi slanine i krmace i ko zna sta, koji grozan osecaj. a prekjuce sam popio 14 piva, mislim, pijem stalno, ali uglavnom ne toliko kolicinski, bas preterah, jos plus nisam pio vode nimalo, ajoj, nalivam se vodom ko majmun, a i dalje sam poludehidriran...a nisam bio mamuran ni pola sata sigurno poslednjih dve godine:(

ljudi, pijte jednocifreno piva, i vode, vode...

edesi dule :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

E josh da pijem, pa da mi bude drago! Koji je onda smisao postojanja za mene? I'll think about that... ;/

ček, jesi li cirkao pre pa si prestao, ili nisi nikad ? Znam da mi je Jana pričala kako si strejt do koske, pa moram da pitam jesi li ikada bio pijan u životu :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam par puta popio i vise (koji sam macan lol), ali sam bio dovoljno normalan da stavim flasu vode pored kreveta ili da ih popijem za deset sati, a ne za pet:) a naviknut sam da pijem, pa mi nije frka 7-8 recimo da sljustim u bilo kom vremenskom periodu i da ustanem krajnje funkcionalan, al eto, zajebah se i sad ispastam:) da, pojeo sam sigurno i nekih 5-6 jaja od uskrsa dok smo cevcili, tako da sam odradio ultimate stomak kombinejsn:)

al sve ima svoje, most i cuprija fazon, da mi das dva deci rakije, posle dvaes minuta bih radio fliper po zidovima:)

btw, ova nedelje mi je bas sjebana, svaki dan neki testovi ujutru na faksu, jedva cekam da vise skinem sa kurca sve...

I DA SE NAPIJES KO SVINJA!!11

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vratih se iz teretane , odjednom cim je pocelo prolece otvorili se novcanici za hemiju , sve neuhranjena deca koja su nosila dukseve da bi izgledali vece odjecnom mutirala, nose bodi maj(i)ce? bez rukava ,skacu po teretani i dizu po 83746872364674983641632471364 kila na benchu i samo sto ne pocnu da svrsavaju na ogledalo kada se vide ...

+1 razlog za nuke ove zemlje ...

Osecam li to ljubomoru jer tebi bodi majica stoji kao bade mantil? Ili je nesto drugo u pitanju.. Obicno se ljudi ne obaziru na druge ljude osim ako ne bude neku emociju u njima. Sta je lose piti suplementaciju (koja, pritom, nije hemija) i popraviti svoj fizicki izgled?

Link to comment
Share on other sites

Sigh... sad se vratih sa bleje sa ortacima , nestalo mi gold coins-a pa otisao do bankomata a ispred stoji neki lik koji je parkirao neki omfg mercedes ... zaseo covek za bankomat i posle jedno 2-3 minuta koliko se isti mucio da izvuce pozamasnu svotu novca koju mu je zadao rich guy najzad ustupi mesto nama smrtnicima ... naravno lik nije uzeo papiric sa stanjem i ostavio da visi prokleti papir dok neko drugi ne baci ... hvala bogu morao sam da pogledam koje mu je stanje...

3.500.000 din stanje na racunu ffs... a onda nam kenjaju o nekoj ekonomskoj krizi ...

Idem da se jos malo demorailsem uz neku seriju laq noc

Nisam video dakijev post :D

Zapravo iam alergiju na preterano samoljublje pa nisam mogao drugacije da reagujem

Popravljanje svog fizickog izgleda radi unistavanja svih mogucih organa je poprilicno tupavo jer govori o toj osobi da mu nista vise nije vazno osim fizickog izgleda

tako da Nuke +2 :D

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Da dosta stvari koje se uvoze kod nas su od suvog zlata i preterano ciste , kao i kvalitet robe koji se deli na :

Zapadnu Evropu (Gde moraju da se postuju specifikacije)

Centralnu Evropu (Gde se moze i zazmuriti ponekada na specifikacije)

Juznu iliti Tuznu Evropu gde ne postoji ni jedna specifikacija niti pravilo vec samo da se uvali

Tako da ne vredi ni sto VMA pregleda kada tom doktoru uvoznik cusne novce u dzep i svi srecni ... korisnik zamajava samog sebe da je kupio kvalitetnu stvar , prodavac kupuje nova kola , doktor se vec vozi u novim zahvaljujuci "pregledanju" robe i slicne gluposti

A i jedini ljudi od kojih sam cuo da je "zdravo" uzimati suplemente od kojh izazivas vestacke reakcije radi ubrzanja napredovanja su zapravo oni koji koriste iste posto moraju nekim lazima da probaju da pobegnu od istine koja glasi da nece imati bubrege ili jetru za 15-20 godina

a posto jedini branis te ljude verovatno si jedan od ljudi koji su uz pomoc magicnog pasulja prerasli u hulka stoga sry sto sam te uvredio ili ako si shvatio prethodne postove uvredljivim

takodje nisam se ni lepo izrazio za samoljublje , tacno je da svi imaju ego ali nabijanje ljudima na nos isti je zapravo najveci problem u ovoj prici , gde likovi bleje ispred ogledala , 30tak metara od ortaka i vichu kako su awesome i da nisu uzimali nista jer su takve lazi mozda najveci fake boosteri ega koji postoje

Ista prica kao kada polozis neki ispit na faxu , pa kada te pitaju "omg kako si polozio , koliko si ucio... (u got teh point)" ti samo kazes "Ma nisam ucio uopste!"

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Toribra, ne pijes, kazes da neces jebati, nije tvoja generacija tamo...koji je smisao onda tog 18.rodjendana? :D

Jbm li ga, da se malo pre raspravljam sa pandurima i da 15 minuta trazim novchanik sa dozvolom po kolima kako mi ne bi pisali kaznu? ;/

ček, jesi li cirkao pre pa si prestao, ili nisi nikad ? Znam da mi je Jana pričala kako si strejt do koske, pa moram da pitam jesi li ikada bio pijan u životu :D

Nisam nikad, u zivotu nisam popio chashu piva npr, probao jesam svashta ali nikada vishe od 2-3 gutljaja... I zaobidjite me sa flameom na ovu temu, plix plox, jednostavno ne vidim u tome nishta interesantno...

Treba da ustanem u pola 9 a josh nisam ni legao. :(

.

Link to comment
Share on other sites

Idem sutra u(?) Usce...Moram da ustanem za 5 sati o boze........

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam jedno 10gb muzike in last 24h... ouuu jeaaaah, preslushavanje \o/

Znaci, sad si zauzet do oktobra :)

Inace, dobro jutro svima...

konacno malo lepse vreme...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

lepo, ali 'ladno, brr. boli me stomak vec treci dan, izgleda sam se otrovao nekim sranjem. sere mi se u svakom smislu te izjave.

nadam se da ce biti toplo popodne, da izbacim sranje iz sistema bajsem, lekom za sve ^_^

sad sam video da je dulio popio 14 piva. i kao, nije mi dobro. gospode boze brate.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...