Jump to content

Veliki Brat VIP


Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Onaj kapisodin buraz ima 21 god?! Jbt, sta teretana uradi od coveka...

Al fazon je što on kapiram u teretani diže svoju kitu čisto da mu ne zarđaju zglobovi i ne iskrive se leđa, jer je Crnogorčina odvaljena od brega i genetski je građen do jaja kao gomila likova odande, dok drugi rode mečku da im iskoče dva mišića...

Mislim jebiga znam da mogu samo da mu dućkam i čupam kose, al čisto da izrazim svoje nezadovoljstvo :)

Link to comment
Share on other sites

@sini

sta bilo to?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja navijam za mikija,prosli put sam glasao za njega svaki put al jbga napustio kucu,znaci svaki put sam kupovao kredit od 500 dinara i sve bi potrosio ...sada cu opet da uplatim 500 dinara da izbacimo onog canka,jao bas me nervira,samo nesto kaki po kuci mislim bas je smor! pozzz za jecu zezelj i grua i oni su mi bas ok

samo hrabro

Link to comment
Share on other sites

Al fazon je što on kapiram u teretani diže svoju kitu čisto da mu ne zarđaju zglobovi i ne iskrive se leđa, jer je Crnogorčina odvaljena od brega i genetski je građen do jaja kao gomila likova odande, dok drugi rode mečku da im iskoče dva mišića...

Mislim jebiga znam da mogu samo da mu dućkam i čupam kose, al čisto da izrazim svoje nezadovoljstvo :)

ma jeste vodo :D video bi tebe da imas svog trenera ;) da se hranis pravilno i koristis suplemente ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ja bi voleo da Miki pobedi i posle gostuje na TV Kliku u Arilju da bih ga upoznao

Miki je pravi!!1

i ajde neko od pametnijih clanova foruma da mi objasni morfologiju i znacenje reci ''seljacizam''? :D

lol

sad sam gledao onaj aerobik zadatak

JAOJ KAKE DROLJE SANTA MARIJA!!! :)))

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

alo bre koja teretana i sve,decko je rukometash,normalno da je odvaljen od brega.Samo je video da nece moci da bude plejboj kao rukometash tj. kao njegov burazer :)) Pa ajde kao da se manekenishe.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

alo bre koja teretana i sve,decko je rukometash,normalno da je odvaljen od brega.Samo je video da nece moci da bude plejboj kao rukometash tj. kao njegov burazer :)) Pa ajde kao da se manekenishe.

Da, ja sam chuo ljudi zatvaraju teretane jer svi preshli na rukomet da bi se napucali

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

molim te idi kachi slike sa ribama na ziljave pichke topiku.Ja ne znam nijednog lika koji trenira rukomet a da nije zivotinja.Jebote jachi su i od ragbista.Njegov izgled je 90% rukomet,10% teretana.Teretana sluzi samo za jebene finese,nikad mi niko iz teretane nece izgledati bolje nego neko ko se razvio uz sport.Zato ti je komentar toliko pogresan,sarkazam totalno van konteksta.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...