Jump to content

EXIT 2009


Recommended Posts

  • Replies 890
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha

Memory can change the shape of a room; it can change the color of a car. And memories can be distorted. They're just an interpretation, they're not a record, and they're irrelevant if you have the facts.

:*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kakve carske uspomene :)

(pazite samo šta bacate na forum)

mogli bismo da skeniram exit pasoš, urban kove i tako te pro stvari od pre 7-8 godina, da pričamo unucima da smo bili rejveri

Link to comment
Share on other sites

pa zato sto sam ja mozda okacio skeniran pasos? pricate kako je bilo lose na trikiju, a ja kazem kako sam bio klinac, svoj prvi exit, i svi nastupi su mi bili vrh, nikome nisam hteo da se hvalim necim -.-

samo draga uspomena :)

i ako me nisi napao, izvini, fejlovao sam.

Link to comment
Share on other sites

ma brate,bolje da dash 10 posle 15og.Pa jebote hocete da vam se titraju jaja maksimalno!Ja cu uzeti kartu od 6 soma,pa makar otisao samo na jedan dan.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] reci im brontori!

Elem, klabing je puko odavno, jedino na EXIT-u iam jos uvek neki dobar vajb u nogama,

valjda zbog atmosfere i preterane mase i naravno izvodjaca koji me interesuju...

Jedino tamo jos DJ moze da dobije mega-feedback i da se oseti ponovo zhivim... Plus je sve u u

lepom gradu NS-u na obali Dunava, gde je vazduh cistiji a Lag stvarnost! [:D]

So, get ready !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ma brate,bolje da dash 10 posle 15og.Pa jebote hocete da vam se titraju jaja maksimalno!Ja cu uzeti kartu od 6 soma,pa makar otisao samo na jedan dan.

Brate ti imash, ja nemam... a ide mi se... a ovo mi je mozhda jedina opcija da odem...ne bih se ciganisao da ne moram ;)

Link to comment
Share on other sites

pa ako nemas onda si mnogo rano poceo da trazis nekoga da podelite kartu :D

standard brate :D posle svakog exita svi vrtimo prichu "za sledeci exit kupujemo kartu medju prvima..." i onda kad dodje do toga ,uvek postoje "preche" stvari ... i onda dodje taj jun ,i svi se lupamo po dzepu :D dodjavola ... jbg mene je sada strefila dupla kirija, pa sam bash slab sa keshom i gledam shto vishe da ushtedim :(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...