Jump to content

neobichni satovi!


Recommended Posts

treba da kupim sat ali necu da kupim copy/paste "vidi kako je lep" satic nego ocu neki vird shit, ali da je zapravo praktichno

http://www.tokyoflash.com/en/watches/twelv...ersiongunmetal/ ovo chudo se umalo nisam odluchio da kupim (uprkos tome shto nema sekunde) ali sam srecom prochitao manual i ispostavilo se da zapravo treba da kliknem dugme pa mi se upale lampice na samo par sekundi (shto znachi da mi je lakshe da izvadim mobilni)

plz predlazhite i online shopove i irl shopove. ^_^

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

video sam nekog nerda kako fura sat sa onim kao sto predator ima, ali to je tolko ruzno i smesno da ne želim da znam :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

istetoviraj 4:20 na levoj podlaktici, i svaki put kada te neko pita koliko je sati ti reci "vreme je za buxnu gari", nakon čega vadiš hed iz svoje vird frizure, yeah yeah

da imam gnezdo ko lag furao bih ovaj fazon

[jupi]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Lazhe ako ovo http://www.hocuto.rs/sr/a/binarni_sat-94.html nije dovoljno wierd onda u kurac! :D

ili ovo :D http://www.hocuto.rs/sr/a/tokyo_flash-89.html

a jel ti kapirash da je to sve iz iste serije satova koja funkcionishe tako shto ti pritisnesh dugme i onda se tek upale led diodice i rade samo par sekundi

dakle, krajnje nepraktichno i jadno

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

E pa onda kupi običan sat, nemaš 13 godina.

znachi postoje samo te dve krajnosti, jel da? fensi copy/paste go-with-the-flow dizajn i "VIDI OVO SVETLI I ISPUSHTA "cao pero" ZVUKE! HIHI slina slina" dizajn

hvala ti na tvom doprinosu ovoj temi vudu, pomogao si meni danas.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Kacio je neko reklamu sa youtube-a za jedan jako zanimljiv sat, sa jednom kazaljkom koja je trouglastog poprecnog presecka, ima na sebi(kazaljka) i brojeve, pa se kao obrce ali oko svoje ose, ne secam se bas nalupao sam sad, neka se javi taj ko je kacio ovaj sat, mislim da postoji i topic. Samo sto je cena tipka 3k+ evra, tako nesto...

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...