Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa i to stoji, al recimo evo ovde kod mene, 30 termina košta 2300 din, traju mi dva meseca, što znači da imam treninge za 1150 din mesečno i nikad u životu nisam bio fitiji niti me nešto boli, iako realno ošljarim. A to su pare koje neko sprca za cigare, trač novine, rakiju i slične gluposti u toku nedelju ili dve. Zdravlje je najbitnije! :)

A sad ozbiljno, mlad si čovek, ako ne ubaciš neke fizičke aktivnosti u život, zarđaćeš i onda jebiga, terapije kod fizioterapeuta em će ti oduzimati više vremena em će svakako biti neprijatnije. U teretani makar nema penzionera.

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slazem sa tobom, cak i ovde prekoputa mene ima teretana, ali mi se ne mili da idem tamo posle pogleda koje sam dobio kad sam isao da se raspitam ;)

No dobro, uzecu godisnji odmor i idem na tehnicki pregled kod cika dijetologa, pa cemo da vidimo sta on kaze...ma samo da sredim ovaj otok....jedva hodam...

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Ale brate, setnja i tako nesto, nemoj se zezati. A pare za teretanu nisu neke, eto taman umesto cigara ili smanjish iste na pola i taman ;)

OK, sad ce da me hejtuju ovi strastveni pushaci, ali sta da vam kazhem.

Inace, danas malo opusteniji dan, malo sajma, vishe muvanja po gradu, sutra isto veliki planovi ;)

Link to comment
Share on other sites

omg, omg, izgleda da cu na VETS-U drzati neko izlaganje na temu grafickog dizajna korporativnog identita, u okviru jednog kursa

btw ale, kao sto kazu svi ostali - setnja ne kosta nista. sad je prolece na pragu pa ti i vreme ide na ruku

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Koje dumiranje na faxu danas , jedva se dovukoh kuci

sada jedna teska koma da bih sutra imao snage da se ne slogiram od "zanimljivih" predavanja

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

taj zonfijanovitj ale, zenu pod ruku, u setnju do kalisha, i tamo serenada na gitari!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

image03040937mrtvipink.jpg

BOZE

JA NE MOGU DA VERUJEM

OVO JE SIGURNO NAMESTENO

NJIH... 200 JE ZVALO.. I DALO POGRESAN ODGOVOR !

ahahah i dalje zovu i lupetaju najstrasnije

jebote...

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

prosto neverovatno!! tuzno, ali istinito, i ja sam gledao!!!! ali sam u'vatio samo kraj...

Link to comment
Share on other sites

otju kuci.....

@drugari koji brinu :)

Fala na savetima, shetam se ja kad god mogu, ako nista drugo dobar deo do posla i u povratku kuci idem peske....ali kao sto rekoste, ide prolece pa cu se valjda izvuci iz ovog zimskog sna :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro

razbudjivanje pa na fax \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ovi sa kvizovima:

lol u kom ste vi fazonu, pa ti kvizovi pice vec dve godine, a to sa brojevima nije nista, imas one 'nadjite najduzu rec' i slova 'jugoslavjia' i lik satro zove i kaze 'slava', mislim, ono...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro,

odavno budan, sto volim kad ustanem i shvatim da sam zaradio pare, male pare ali taman da kupim objektiv jee

inace idem radim nesto dosadno mi je.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, post godine :D koja krukonija, ponosim se :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...