Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma kocu strogo cirkam, pocastim se kad mi se bas pripije, prodje i par dana da ne liznem. sto se tice muslija, traje mi pakovanje od 500 grama 3 dorucka, a uz to sabijem vocni jogurt od 0,3. ajde sto sam naduven i to, nego taj smrad, omg, oseca se da nesto ne valja (sori ko je gadljiv xD)

a to za prelivanje vodom i taj fazon mi je rekla danas i zena iz zdrave hrane, lakse se vari kao kad se prelije. enivej, vracam se na pice, virsle, i jogurte.

Matori, dok ne smrdi kao da je nesto unutra umrlo sve je u redu :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ma kocu strogo cirkam, pocastim se kad mi se bas pripije, prodje i par dana da ne liznem. sto se tice muslija, traje mi pakovanje od 500 grama 3 dorucka, a uz to sabijem vocni jogurt od 0,3. ajde sto sam naduven i to, nego taj smrad, omg, oseca se da nesto ne valja (sori ko je gadljiv xD)

a to za prelivanje vodom i taj fazon mi je rekla danas i zena iz zdrave hrane, lakse se vari kao kad se prelije. enivej, vracam se na pice, virsle, i jogurte.

nikad netju to razumeti "pripije mi se koca" narkomane! :))

500g = 3 doruchka omg .. pa to je preterano. ja ga ne hasam redovno jer nemam obichaj da doruchkujem tj da unosim ishta sem kafe do negde 14-17h (naravno da nije zdravo al jbg) al mi kutija potraje sigurno 10 do 12 obroka .. ne znam sad da ti kazhem tachno u kashikama jer sipam odokativno u posudu, al sigurno ne vishe od 4-5 supenih kashika.

kakvo prelivanje vodom ? shta ti ga stavish, sipash shtagod i odmah jedesh ?? pa brate ne mogu da verujem. ostavi se (ja bar u mleku) dok jechmene (one najvoluminoznije) pahuljice 90% omekshaju tj da ih jedva osetish pod jezikom.

smrad je indukovan probavom, crevnom florom i ne treba da te brine, kazhem ti probaj sa mlekom bez laktoze. shta treba da mirishe kad prdnesh :) ? mislim pogreshno tumachish da je to do muslija ili mleka, vishe gledaj shta jedesh za ostale obroke, a o glupostima nekuvanim/neotpakovanim virshlama da ne pricham :))

i najbitnije, to nije zamena za obrok jebote, to je vishe kao uzhina ili suplement da podpomogne crevnu floru, varenje i sl.

jos cete reci da je musli stetniji od koka kola ?! najbolje da u musli izaziva naduvenost stomaka jedino ako je alergican na nesto sto ima u njemu...to su zitarice vare se najbrze :D i ne znam odakle ti maude to da ne treba da se jede svaki dan !?!:D

a mozes da se nadujes ako ne jedes kako treba nego gutas vazduh :D

ne treba da se jede svaki dan jer postoji neshto kao monotonost ishrane, znachi treba shto raznovrsnije se hraniti.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam kako vi mozete da jede musli nakon sto se natapa pola sata. pa onda mora da je toliko raskvashen da je kao svinjska pomija. Meni se kod muslija pored ukusa, ako ne i vishe od ukusa, svidjaju raznovrsne teksture (ja jedem samo onaj tropico musli sto ima parcice banane, ananasa itd) delica muslija

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a ipak si prebacio :)) vaistinu tropik musli je najbolji od svih shto sam probao, samo shto ja kupim dodatno kandiranu papaju pa stavim pola kashike :)

i ja ne volim kad se skroz razgnjecavi, znachi ono 5-7 min je dovoljno.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

a bre bre bre :D de ces raznovrsnije od muslija ?:D ima 10 vrsta zitarica u njemu :D

a ako cemo iskreno ne znam ko se ovde od nas hrani zdravo ?! samo bareno bez soli bez secera meso samo riba i pilece belo ?!:D niko :D tako da ja opet kazem :P da mu je musli najbolje za jelo ujutru...svaki dan :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

a ipak si prebacio :)) vaistinu tropik musli je najbolji od svih shto sam probao, samo shto ja kupim dodatno kandiranu papaju pa stavim pola kashike :)

i ja ne volim kad se skroz razgnjecavi, znachi ono 5-7 min je dovoljno.

jesam, jedem neki Fineline musli u narandzastoj kutiji. na duze staze to mi je jedina vrsta koja me ne smori...a pakovanje mi ne potraje vishe od 4 obroka maks, 3 u proseku. A ja ne cekam ni tih 5-7 minuta. nego cim se mleko ugreje da bude mlako, sipam preko i jedem. Sto je musli hrskaviji to mi je bolje. Kao klinac sam isto najvishe voleo da plazmu na brzaka, da se ne raskvasi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jesam, jedem neki Fineline musli u narandzastoj kutiji. na duze staze to mi je jedina vrsta koja me ne smori...a pakovanje mi ne potraje vishe od 4 obroka maks, 3 u proseku. A ja ne cekam ni tih 5-7 minuta. nego cim se mleko ugreje da bude mlako, sipam preko i jedem. Sto je musli hrskaviji to mi je bolje. Kao klinac sam isto najvishe voleo da plazmu na brzaka, da se ne raskvasi

BURZUJU!1!! Plastichna kesa je ekonomichnija. ;)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ne znam, puno je to kolichinski mada ne mogu da se setim koliko je neto pakovanje to finelino. ovaj tropik ima 375g neto, shto znachi da ne husam vishe od 35g. a ti sigurno sabijash >100g da ne prichamo o kruku koji ubija >200g. to je previshe.

inache samo hladno mleko, od toplog + musli otje da mi krene pegla.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne znam, puno je to kolichinski mada ne mogu da se setim koliko je neto pakovanje to finelino. ovaj tropik ima 375g neto, shto znachi da ne husam vishe od 35g. a ti sigurno sabijash >100g da ne prichamo o kruku koji ubija >200g. to je previshe.

inache samo hladno mleko, od toplog + musli otje da mi krene pegla.

pa kruko je fizicki aktivniji od tebe :P tako da je normalno sto jede vise :D 35 grama jedes ?:! jebote bog kako si ti ziv uopste haaha :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Video sam Maxa iz Sepulture ispred SKC-a [:0]

Iznosio je džak sa đubretom iz tour busa :D

inache samo hladno mleko, od toplog + musli otje da mi krene pegla.

Toplo mleko i rastvoren koncentrat soje bato, ako od toga ne pegliraš onda si pravi muškarac :)

Prvi put mi je bilo užasno, sad sam se navikao i posve je fino.

Link to comment
Share on other sites

koncentrat soje ? sabijao sam jedno vreme sojino mleko, al kasnije sam prouchio da nije bash preporuchljivo ako si mushkarac da unosish vetje kolichine iste, pogotovo mi ne bi palo na pamet koncentrat :)

inache musli je jedina stvar na koju sam hteo da prodjem kroz period navikavanja (do toga da mi je sada poslastica), inache ako kad prvi put probam, a ne dojmi me - ne jedem.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kako sam iskusnuo hijackovao topic svojim fartom, sad cu da ga snimim kako smrdi i da vam okacim na rapid!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...