Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vocni jogurt brate, a jutros sam jeo uz cokoladno. od mleka mi se cini se brzo napuhash, ali brzo i izduvas, ovo me drzi po ceo dan, uzas. probusicu sebi jos jedno dupe.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

/penal

zvacu tebe da mi to uradis, cuo sam da volis sa decacima u chmakicu [:X]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kurko, bre, obican kravica jogurt sa muslijem...ali mislim da se naduvavas od zitarica...lose ti je varenje...

Kiselina, kokice i paja....matoriiii :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

znaco cao mleko, musli, i koka kola c0215.gif stizu godine krhku rejversku ljusturu, ah!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa shta ako prdish to je zdravo, mislim ne razumem logiku iza toga :) a to shto si naduven mozhe da bude zato shto unosish mnogo shetjera, ne mogu da verujem da josh pijesh tu jebenu kokakolu. naduvenost mozhe da bude i zbog toga shto ti se smanjila vremenom tolerancija na laktozu, probaj da uzimash ono laktoza free mleko. kako neko mozhe da hasa musli sa bilo chim sem sa mlekom iz bejond mi :) unosi vishe vode, al neke profi ne chesmovache.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

vocni jogurt brate, a jutros sam jeo uz cokoladno. od mleka mi se cini se brzo napuhash, ali brzo i izduvas, ovo me drzi po ceo dan, uzas. probusicu sebi jos jedno dupe.

To sam se i ja pozalio na obaveznom pregledu sistematskom. Zaključci :

1. Jebo musli (mada ga ja klopam za dorucak i dalje)

2. Pola kile muslija i pola litre mleka nije normalna doza, prdeces i da si nilski konj.

3. Musli ostavis preliven vrelom vodom i poklopljen 10 min da nabubri i tako to

4. Prelijes jogurtom ili cime god.

5. e onda je to to.

Tri supene kasike je neka mera. Kad sam rekao kolko ja sipam, zena se ugusi od smeha.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lol pa nisam ochekivao da neko unosi tonu muslija jbt :) koliko vama potraje kutija ? to se husa ono chisto preventivno ne kao obrok .. mislim kao obrok mozhesh da pojedesh 10x kutija i da opet ne budesh sit. takodje ne treba ga jesti non stop, nego na svakih 4-5 dana napravish pauzu od dan dva.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma kocu strogo cirkam, pocastim se kad mi se bas pripije, prodje i par dana da ne liznem. sto se tice muslija, traje mi pakovanje od 500 grama 3 dorucka, a uz to sabijem vocni jogurt od 0,3. ajde sto sam naduven i to, nego taj smrad, omg, oseca se da nesto ne valja (sori ko je gadljiv xD)

a to za prelivanje vodom i taj fazon mi je rekla danas i zena iz zdrave hrane, lakse se vari kao kad se prelije. enivej, vracam se na pice, virsle, i jogurte.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jos cete reci da je musli stetniji od koka kola ?! najbolje da u musli izaziva naduvenost stomaka jedino ako je alergican na nesto sto ima u njemu...to su zitarice vare se najbrze :D i ne znam odakle ti maude to da ne treba da se jede svaki dan !?!:D

a mozes da se nadujes ako ne jedes kako treba nego gutas vazduh :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ko ce prvi da napise "prc'o si?"

idem kuci da se raspadnem, koliko dug dan, ovo nema nigde.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...