Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol proto dal ti trazili....

za ovo prvo je smehotres..a za ovo drugo kapiram da si bio u mozzartu...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ono, nemash lichnu i kazhesh da se zovesh Ferika Jozhef i zhivish u Farkazhdinu ulica Glavna 5.

Evo imam ponosno lichnu vetj metar dana, i za sve shto sam je iskoristio je pljuge pre 2 nedelje i kladionica danas. :/

XeeeXeee i onda ti raspolozen-za-salu organ kaze "seretem seretem eh moj dobri lepi janos"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro svima...

nema nista od basketa, naprslo rebro :(

Sad konacno jednom u zivotu budi srbenda, kad se zalecis nadjes tog sto te lupio, dodjemo kole kojot i ja, dok mu ja zickam cigaru, vi ga obarate, zgazimo ga fer 4 na 1, i onda kao slag na tortu dok lezi krvav, stane Kole iznad njega i kaze :

"Revenge is dish best served cold"

Sta ce Kjoot raditi nakon toga sa njim (zed? krele? aparat za zavarivanje?) nije za mentalnu sliku.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@Ale

Skocio da "zalepim bananu" beku, ovaj me isfintirao i podmetnuo rame, na koje sam ja pao, jel`te, rebrima :(

@igor

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@Corey , tamo pljackaju ko nehumani za DL...

btw juce sam postavio sebi licni rekord u jurcanju po gradu, i to citavih 9h na nogama

jos uvek pokusavam da se oporavim od istog ali barem je sve sredjeno tako da sam miran!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ziv bio Voodoo :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ono, nemash lichnu i kazhesh da se zovesh Ferika Jozhef i zhivish u Farkazhdinu ulica Glavna 5.

Evo imam ponosno lichnu vetj metar dana, i za sve shto sam je iskoristio je pljuge pre 2 nedelje i kladionica danas. :/

e moj proto :D pa privedu te u stanicu ;) utvrde ti identitet :D i napisu ti kaznu ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

lol proto dal ti trazili....

za ovo prvo je smehotres..a za ovo drugo kapiram da si bio u mozzartu...

Za pljuge je bio neki supermarket u blizini shkole pa kao mora lichna, a u mocartu je opushteno bez lichne, trazhili su mi u Balkan Betu.

Izjeba me goddamn Juventus - Chelsea !@#$%

Svi ljudi za koje znam da su se juche kladili su izduvali na chelzi, sa njima i ja.

e moj proto :D pa privedu te u stanicu ;) utvrde ti identitet :D i napisu ti kaznu ;)

Shalio sam se, znam da ne mozhesh da ih slazhesh, ako imash vishe od 12 godina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...