Jump to content

135. DERBI


domiNus

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

glupi cigani,glup fudbal...

na kraju i nije bilo toliko lose kolko sam mislio,ali lose je,u 2 pol sam imao utisak da partizan igra sa Banatom,bunker teski sad cekam samo nalozene cigane da kenjaju kako su do jaja "pojacanja" a pogotovo tutoric,koga je usralo da da gol a u stvari je rupa bez dna (kao onaj knezevic za koga i dalje mislim da je promasio sport)

zakljucak,ocekujem titulu,zvezda je jadna,partizan manje al je bolji ...

POKRALI SU NAS !!1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Zvezda dala go u 36. minutu.

Faul kod svakog drugog kontakta s loptom.

Partizanu nije prznat go, neshto na frku, u neznamkom minutu.

U 95. Gospodin Golmanpartizana Bozhivitj izletje sa 10 metara od gola, trchi skoro do centra, shuta loptu na zvezdin shesnaesterac, Moreira dobija loptu okretje se i 1:1.

To su svi hajlajtovi potrebni. ^_^

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

glupi cigani,glup fudbal...

na kraju i nije bilo toliko lose kolko sam mislio,ali lose je,u 2 pol sam imao utisak da partizan igra sa Banatom,bunker teski sad cekam samo nalozene cigane da kenjaju kako su do jaja "pojacanja" a pogotovo tutoric,koga je usralo da da gol a u stvari je rupa bez dna (kao onaj knezevic za koga i dalje mislim da je promasio sport)

zakljucak,ocekujem titulu,zvezda je jadna,partizan manje al je bolji ...

POKRALI SU NAS !!1

prvo,decko ti si ortodoksna budala,i tu je jedna velika TACKA.

drugo,sto se igre tice...alo covece,vi akciju niste napravili,ali bukvalno nijednu.Sanse dve koje ste imali su bile posle kontra napada.Vi u 96 minuta igru niste pokazali,to je cinjenica!

Zvezda sa druge strane drugo poluvreme je igrala lose,sa nekoliko bas lepih prilika za kontru,ali Koroman je decko jednostavno glup i to je to.

Sto se tice "nepriznatog gola",stvarno ne znam,neki kazu jeste,neki nije,nemam pojma,niti me zanima...

i na kraju,6 minuta da se produzi utakmica? O cemu bre vise da pricamo...jadno...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...