Jump to content

135. DERBI


domiNus

Recommended Posts

Ochajan fudbal... Kad baja radi makazice na sred terena a u njegovoj blizini nema nikog shta da dodam.. ja sam odplakao taj trenutak~

Inache prvo poluvreme je bilo uzhasno. Dali smo gol iz partizanove greshke, nije ga ispratio ( ne znam ko beshe.. ), dodushe lepo se snasho u Tutoric. svi napadi se zavrshavaju posle max 4 pasa.Onu loptu nemogu da komentarishem dal je ushla ili nije.. Zvezdash jesam, al koroman ga pretera, dao je bar 2-3 nokauta. Prvi njegov start kad mu je prishao Zuka mislio sam da tje ga izmlatiti :D. Nevolim takav ( seljachki ) fudbal.. Al` najsmeshniji mi Washington, od 5 visokih lopti, 3 je promashio :D, ovo shto je pokazao u 10 min - smeshan je. Shto se tiche Zvezdinih pojachanja.. Mislim da ima kvaliteta u onoj 9i ( ne znam mu ime :D ). Onaj Parker nije dovoljno pokazao u ovoj utakmici.

Realno, realan je rezultat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ah,da ne bih zaboravio...

500din ulaz na sever.Nabijem vam te pare u dupe!

a ispred severa,KATASTROFA.Sramota od organizacije.Redar koji svakog coveka pipa po minut,i ljudi ulaze nenormalno sporo,a usput samo 3 ulaza otvorena. 45minuta sam stajao zgnjecen ispred severa u nadi da cu uci,i eto,usralo me valjda...

jedna velika SRA-MO-TA!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

prvo,decko ti si ortodoksna budala,i tu je jedna velika TACKA.

drugo,sto se igre tice...alo covece,vi akciju niste napravili,ali bukvalno nijednu.Sanse dve koje ste imali su bile posle kontra napada.Vi u 96 minuta igru niste pokazali,to je cinjenica!

Zvezda sa druge strane drugo poluvreme je igrala lose,sa nekoliko bas lepih prilika za kontru,ali Koroman je decko jednostavno glup i to je to.

Sto se tice "nepriznatog gola",stvarno ne znam,neki kazu jeste,neki nije,nemam pojma,niti me zanima...

i na kraju,6 minuta da se produzi utakmica? O cemu bre vise da pricamo...jadno...

Klasika. Kukate na sudije u utakmici u kojoj nam nije priznat regularan gol. :)))))))

Link to comment
Share on other sites

Klasika. Kukate na sudije u utakmici u kojoj nam nije priznat regularan gol. :)))))))

Ja za gol ne znam,stvarno. Meni cale kaze da nije siguran ni kad je gledao usporeni. Ali to se jednostavno desava,i nekad se svira kad nije usla,nekad se ne svira kad je usla. Ali zbog cega produziti 6 minuta? oO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja za gol ne znam,stvarno. Meni cale kaze da nije siguran ni kad je gledao usporeni. Ali to se jednostavno desava,i nekad se svira kad nije usla,nekad se ne svira kad je usla. Ali zbog cega produziti 6 minuta? oO

Pa da nam vrate ponishteni gol. A i lopta je zatreshla mrezhu u 93:43... ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

aj sad ozbiljno,kolko ja znam po pravilima za svaku izmenu dodaje se po pola mina 6 izmena 3 minuta bilo je jos prekida za sigurno 2 minuta ,po mom misljenju, i onda posto je partizan potkupio sudije oni su dodali jos jedan minut,tako da racunica je jasna 6 minuta.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

aj sad ozbiljno,kolko ja znam po pravilima za svaku izmenu dodaje se po pola mina 6 izmena 3 minuta bilo je jos prekida za sigurno 2 minuta ,po mom misljenju, i onda posto je partizan potkupio sudije oni su dodali jos jedan minut,tako da racunica je jasna 6 minuta.

stim sto je partizan napravio 2 izmene u poluvremenu to se ne produzava :D

lesko ti nisi normalan pricas o dobrom fudbalu a igraju zvezda partizan 2009 godine ja ne znam sta je tu dobro ? fudbal nam je extremno smesan ne igraju momci nego seljacine oni se samo udaraju na terenu :D jadan jadan jadan jadan jadan fudbal :D

i da lopta je presla gol liniju opusteno vidi se na snimku :D lesko reci tati da menja dioptriju :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

aj sad ozbiljno,kolko ja znam po pravilima za svaku izmenu dodaje se po pola mina 6 izmena 3 minuta bilo je jos prekida za sigurno 2 minuta ,po mom misljenju, i onda posto je partizan potkupio sudije oni su dodali jos jedan minut,tako da racunica je jasna 6 minuta.
Partizan je izvrsio 2 izmene pre pocetka 2. poluvremena,a zvezda 2 na utakmici Edited by TERRYYYYYYYYYY
Link to comment
Share on other sites

lesko standardan, svi su budale, zvezda sabila, grobari pizde, ne znamo, sudija peder, nepravda...

u drugom poluvremenu smo vas sabili, ispromasivali stvarno neverovatne stvari, sto se tice gola, pre ce biti "neko kaze jeste, lesko kaze nije"...jer je cist gol......

trece, picke ciganske, na pocetku ulecu na istok, ovaj baca baklju na ljude na istoku koji grickaju semenke bezi nazad.....

PICKE CIGANSKE

na kraju muk....vidimo se pozz

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

lesko standardan, svi su budale, zvezda sabila, grobari pizde, ne znamo, sudija peder, nepravda...

u drugom poluvremenu smo vas sabili, ispromasivali stvarno neverovatne stvari, sto se tice gola, pre ce biti "neko kaze jeste, lesko kaze nije"...jer je cist gol......

trece, picke ciganske, na pocetku ulecu na istok, ovaj baca baklju na ljude na istoku koji grickaju semenke bezi nazad.....

PICKE CIGANSKE

na kraju muk....vidimo se pozz

tako mali a tako nevaspitan jebem ti zivot

 

 

Link to comment
Share on other sites

@koma, molim te postedi me....povraticu

ovog coyota ne komentarisem...

zvezdino previjanje od desete sekunde, nesto intenzivnije od 50og minuta...ambulantna kola koja su 12 puta ulazila, milijas koji "slucajno" zaboravlja da preda kapitensku traku......

ZASTO CUTITE?

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ljudi koji su gledali preko tva su mi rekli da ste se culi samo kad ste dali gol...

ne moramo na jna da vas dobijamo kad mozemo u rupi da vas karamo... :)

mada navijanje jeste zaista bilo lose...milion likova koji prekrste ruke, mrste se i slikaju da kazu da su bili na JUGU na DERBIJU EEEEJ KAKO SU LUDI I TAKO SU HOOL IMAJU I ERMAKS I SUSKAVAC FINI EEEJ...dzabe sto ja ne mogu da pricam kad cuti pola njih...a i pokopala nas je tuca koja se desila ovamo blize zapadu, cak je i alcatraz special force morala da deluje :)

a i kad smo primili gol nastavili smo da pevamo...vi kad ste primili gol, muk (dobro kapiram veci shok) ali niste se javili do kraja tekme

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

lol ? Kad kasnije da se chujemo kad je odma svirao kraj ?

'ne moramo na jna da vas dobijamo kad mozemo u rupi da vas karamo... ' prevedi ovo... poshto ili si se loshe izrazio ili o5 kenjash neshta.

a ljudi koji su ti rekli, rekli su ti radi utehe.. poshto JA Vas nisam chuo gotovo ni malo ...

Link to comment
Share on other sites

bravo genije, lazes da nas nisi cuo? pa naravno da neces da nas cujes, kao ni mi vas dok se peva....dal si ti normalan...

sto se tice rupe, pricam o 0:2, 2:3, 2:4 itd....

bilo je dovoljno vremena da se cujete, pevalo se jos barem 6-7-8 minuta intenzivno, vi ste cutali...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...