Jump to content

Fatty se ponovo igra...


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znaci uzhivam u fullu, kampanja sa marincem chini 40% cele igre i fino je odradjena...

ali sad kad sam krenuo sa predatorom, bogo moj kako je to dobar osecaj kada se makljam sa

alienima.... posle onog nejakog soldiera ovo je walk in the park... mnogo gotivan je i

fazon sa skakanjem kod predatora, kao i neizbezhni cloaking i shoulder cannon [:D]

evo jos par shotova...

AvP7.jpg

AvP8.jpg

AvP9.jpg

AvP10.jpg

AvP11.jpg

AvP12.jpg

AvP13.jpg

AvP14.jpg

AvP15.jpg

AvP16.jpg

AvP17.jpg

AvP18.jpg

AvP19.jpg

AvP20.jpg

AvP21.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Igrati sa predatorom je zaista vrhunska delicija! [8D]

Evo me na 3coj kampanji sa (najmanje omiljenim) xenomorphom iliti Alienom...

Lako se pogubim posto skacem s poda na zidove i plafone... [:I]

AvP22.jpg

AvP23.jpg

AvP24.jpg

AvP25.jpg

AvP26.jpg

AvP27.jpg

AvP28.jpg

AvP29.jpg

AvP30.jpg

AvP31.jpg

AvP32.jpg

AvP33.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Igra je zaista solidna, kampanja sa marincima je mozda najtezha, sa predatorom je najbolje docharan osecaj

a sa alienima je najkraca cini mi se... Grafika vrlo dobra i optimizovana, zvuk solidan, mozda su

ambienatalne temice mogli da odrade za nijansu bolje...

AvP34.jpg

AvP35.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Crnjo, toplo preporučam novi BF Bad COmpany 2, evo baš sam malo pikao i imam samo reči hvale. Grafika je perverzno dobra, na par mesta sam samo zin'o i ostavio tastaturu, engine je kvalitetno optimizovan i trpi brza menjanja podešavanja, bez čekanja, oranja harda, restartovanja i sl, plus što se nivoi učitavaju u bukvalno 5 sekundi. Akcija je odlična, iako je na korak do set-pisisova iz MW2 (koji deluje nekako zategnutije i veštije izrežiran), to je i razumljivo s obzirom da je BF pre svega baždaren za multi. I pored toga, većinu vremena imam utisak kao da gledam kvalitetan film, likovi su sjajni i nisu bezlični kao što je uobičajeno, a najjača stvar je definitivno zvuk, ne samo da je bogat i raznovrstan, već i način na koji odzvanja zavisi od toga dal je igrač u zgradi, na otvorenom, upravo zagluvljen eksplozijom ili izranjavan i na korak od smrti. A još nisam ni stigao do vozila...

AJde, Uglješa, kači neke besne rezove ovde, da vide deca kako je lepo :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo, zezao sam se malo sa Just Cause 2 a bogami i sa onim Risenom... Matro 2033 preshao al neam

ni jedan screen odatle jer iz nekog razloga fraps ne radi pod tom igrom - neki bug je u pitanju...

JustCause1.jpg

JustCause2.jpg

JustCause3.jpg

Risen1.jpg

Risen2.jpg

Risen3.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Evo, zezao sam se malo sa Just Cause 2 a bogami i sa onim Risenom... Matro 2033 preshao al neam

ni jedan screen odatle jer iz nekog razloga fraps ne radi pod tom igrom - neki bug je u pitanju...

Samo je trebalo da upališ FRAPS čim se pojavi Metro splash screen

Link to comment
Share on other sites

Pokrenuo sam Just Cause 2, krenuo da igram i batalio zato shto nisam mogao da otvorim padobran u prvoj sceni :( Ne znam u chemu je fora...

edit: a onda se pojavio "normalni" Assassin's Creed 2 i Just Cause je veoma brzo zaboravljen ;)

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo nisam davno okacio nista, zao mi mnogo sto nisam uspeo da savatam screenove iz METRO 2033

koji je jedno od najprijatnijih iznenadjenja ove godine, no sta je tu je...

Ovo su dva FAIL-a, samo sam gvirno na sta lichi jbg.

Prva je voznja neka nova BLUR i pokusali su da spoje NFS i WipeOut serijal - FAKIN LOL!

Blur1.jpg

Blur2.jpg

Blur3.jpg

Blur4.jpg

Blur5.jpg

Drugi je novi Splinter Cell, sunjalica, rokalica, deluje FUN ali samo na po sata :D

conviction1.jpg

conviction2.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...