Jump to content

Srpski film


SavKe

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bump topika inc

danas sam video trejler prvi put

http://www.youtube.com/watch?v=W1euaK-oAyc...re=channel_page

svidja mi se kako izgleda na prvi pogled

makar nesto drugacije u odnosu na bilo sta drugo ikada napravljeno kod nas?

a i cini mi se relativno ozbiljno - barem nisu snimali u maloj mostanici pored njive

Sise na youtube-u \o/ !

Muzika u trejleru je presvrsh.

+15258923895

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

jebote koliki i kakav trejler :) samo da ne ispadne da smo najgori opet, znachi ako bi mogli da skinu nacionalnu etiketu nekako i da ne bude mnogo shabanskih catchy fraza i sve tje biti okej :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kako mi je montazer filma rekao (a ja se nadam da sam dobro zapamtio) film je vecinski sponzorisan iz dzepa ekipe koja radi, najvise rediteljevog. Snimano RED kamerom (rentiranom, naravno) i film je u finalnoj fazi, ostale su jos sitnice (koje paradoksalno najvise vremena odvlace) i trebao bi uskoro da bude u fazi distribucije. Vise ce vuci na neki horor u Slasher fazonu, bar po Darkovim recima.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Odgledah film na cinema cityu mogu samo reci da mi je bilo muka u par momenata... nem neko misljenje al bas nikakvo ima par dobrih fora kamera totalno americki fazon sve u svemu nije da bih preporucio nekom da ide da gleda bolje odgledati neki kvalitetan nic nego ovo... toliko.

Link to comment
Share on other sites

SPOILER!

Scene sa silovanjem petogosinjeg klinca od strane caleta ili pak silovanje NOVORODJENCETA (EJ!) su prevrsile apsolutno svaku meru, cak i umetnicke slobode, ja bih nekog u zatvor zbog toga

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...