Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

Јесу пенкала. Служе као колеционарски предмети али и као прибор за свакодневно писање.

На слици су само модел за "уметничку" кафанску фотографију.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja nemam, sve koje nabavljam gledam da budu 1/72, pošto volim da mi svi budu u srazmeri.

Ova dva su mi na čekanju (ovaj bombarder je zlo kako je dobar, a Tornado deluje dosto komplikovan za sklapanje):

 

revell-germany-heinkel-he-177-a5-fritz-x

 

revell-tornado-ecr-fighter.jpg

 

Sad krećem ovaj vikinški:

 

80-5403-lg.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Solido Panther tenk, 1/43, diecast, perfektna obrada, od metala je većim delom i prilično težak za tu veličinu. Najbolji momenat su gusenice, koje su skroz realistično odrađene (nisu onako samo izlivene da vizuelno podsećaju, već imaju zasebne točkove i metalnu traku sa šiljcima).

 

740912_426182197451337_1881680870_o.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

U GameS na Ušću smo mi uzeli, ali mislim da je to bio poslednji. Na sajtu sam video da iz ove edicije ima još samo Džesi u kombinezonu i gomila nekih boblehedova (Sal je hajlajt kolekcije).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kako nije igračka, pa šta su slagalice ako nisu igračke :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...