Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

Ако смем да питам, зашто не онај у лила сакоу? Верније је филму. А има и пиштољ и још пар зајебанција?

Иначе, из исте или сличне серије, предатор изгледа јако лепо. Али су скупе ...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Taj u lila sakou, je extremno tesko naci i sold out je long ago, ovaj jos tu i tamo ima da se nadje. Meni se vise svidja ovaj mime, jer je veoma "prost" , nema milion dodataka, nego ima samo 4 sake koje se menjaju, tri pera koja mozes da stavis, i dobijes jos dioramu/postolje sto izgleda prelepo kada se spoji sve.

inace ovaj je uradjen po ugledu na ovu scenu iz filma :

 

overking

Jep ti Predatori su takodje predobro uradjeni, kada mi stignu sve police, ledovi i sve figure/diorame okacicu pa cemo videti kako to sve izgleda :)imam 7predatora iz te serije(ancient,scar,celtic,samurai,berserker,falconer,city hunter)

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Не видим видео, али колико се сећам сцена је она када убије лика пером уз неки коментар. Мени је лила сако некако јача асоцијација не филм. Ја сам их нашао на Ибеју, али је цена $250+.

Нисам сконтао да имаш Пердаторе :) Обавезо баци фотку када стигну полице да видимо све то.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

jep to je to :)

 

na ebayu im trenutno ide cena preko 400$+ shipping (50-80$) + 30% carina I pdv kod nas , tako da je to samoubistvo(imajuci u vidu da je E - $ skoro izjednacen sada), ja sam imao srecu da sve figure manje vise nabavim od jednog kolekcionara sa nasih prostora gde su me izasle ispod cene a 10/10 su , s'tim da sam ovog jokera doneo pre neki dan iz holandije I on je bio 50% discount pa me je izasao bas povoljno ( plus nisam platio ni carinu ni shipping ni nista :) ) .

 

kada sve bude spremno kacim sve :))

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Bolest, naročito Predatori (okači i predatora iz keca, ako imaš)

Skromni doprinos iz juniorove sobe:

 

10505016_801473793255507_767041747933853

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

hvala drugari :) trudim se , kada budu stigle ostale figure I kada ih sve okacim , bacicu jos neke fotke :))

 

dobio sam sick ponudu za Shao Kahn-a I Goro-a :) (pored scorpiona i barake, moja omiljena dva karaktera iz MK serijala :) )

 

Sta mislite ? :)))

 

Ovo su statue , visoke 60cm uradjene u 350 primeraka na svetu i sold out istog dana kada su pustene u prodaju(sada im je na ebayu 3-4x veca cena od prodajne) .

 

PCSCSHAOKAHN001_10.jpg

maxresdefault.jpg

PopCultureShock_-_MortalKombatKlassic_-_

DSCN19882.JPG

  • Upvote (+1) 1

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Лично нисам фан МК па ми ове две статуе нису толико занимљиве.

Није ми било јасно са првих слика да су полице део радног стола :) Сјајно заиста.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...