Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Butterfly effect - Revelation

meni je odlican film...jako mi se svideo kraj filma iako nisam bas uveren u neke stvari

zapazio sam da je protivpozarni alarm bio slomljen, sto naravno objasnjava da je vatra bila namestena. sad nisam nesto razmisljao o tome(ipak je kasno :D) al na imdb sam procitao teoriju da je to cerka napravila da bi obezbedila sebi buducnost. sto jeste zanimljiva teorija ali nesto mi se ne da da poverujem, jer ne kontam kako bi se vratila ona onda u proslost u kojoj nije postojala

mada svideo mi se i drugi deo serijala uz sve greske koje je imao, tako da ne mislim da mogu da budem objektivan sto se tice ocenjivanja ovog filma :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto dokle si stigao od običnog "fail" :)

There Will Be Blood je genijalan film, btw. A ako ti je to loš film, a No Country dobar, ti onda baš imaš čudan ukus (ne kažem loš ili inferioran, jednostavno čudan), jer su ta dva filma bukvalno na istom kvalitativnom nivou (tj, izvrsni).

Što se tiče Tarantina, Reservoir Dogs=Pupl Fiction=Jackie Brown (svaki na svoj način), od tad je pad (u odnosnu na ovu trojku).

Meni su oba filma vrh. Mozda je za nijansu bolji There will be blood. Ali su super filmovi.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Savke, toribrax, pogledaj Fargo. Bice da tebi nije leglo nesto kako treba cim bacas hejt onaki, pa mozda bude drugacije kad pogledas bolju verziju. :D Mislim, nije da ncfom nema mana, al' ti ga pretera. No dobro.

Martyrs, sunce ti jebem, odusevio me je ovaj horor. Najbolji koji sam skoro gledao, sugurno. U sustini, film je o maltretu, prosto receno, sto ja ni malo ne gotivim (zato nisam ni mogao da pogledam Eden Lake, jbg verujem da sam ja na gubitku, al' cim je onaj klinac krenuo da mase penisom na pocetku filma, samo sam ugasio film), al' sam napravio izuzetak i istrpeo do kraja. Ne pamtim da sam se skoro uzasavao dok sam gledao neki film, a bogami, ovde jesam; dobro, nije da sam sad shitovao brickse, al' sam se prekrio cebetom po glavi koji put. :D

Isti baja sad radi remake Barkerovog Hellraisera, ijaoj. :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

i da,glavni glumac,koji je btw glumio i u ''azdahi'' je i ovoga puta odigrao maestralno,sa jos manje teksta i jos manje pokreta lica. lik je skamenio facu na pocetku snimanja i tako do kraja,bez obzira da li je uleteo u makazice izmedju tramvaja ili je tek ustao iz kreveta,uvek je tu taj prepoznatljivi pogled. a secam se da je kenjao u nekom intervjuu kako je duboko psihicki analizirao glavnog junaka i totalno se poistovetio sa njim. lol

gnahahahahahah

Link to comment
Share on other sites

glumacki kapacitet reda stivena sigala, kapiram da se i on mesecima sprema za onu njegovu kamenu facu xD

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Koji sam noob ... tek sam sada odgledao The remains of the day. Koja filmchina ... mogu da kazem da je seAnthony Hopkinsu bas pretrgao sa ovom ulogom usudjujem se da kazem da mu je ovo najbolja uloga... Gluma kroz ceo film a pogotovu na samom kraju filma me je ostavila bez teksta. Odlican film preporuka.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Po preporuci odgledao sam filmove:

Super Size Me

The.Corporation

What The Bleep Do We Know

Srdacno ih preporucujem onima koji ih nisu gledali. Treba videti i drugu stranu medalje.

Filmovi su, inace, dokumentarnog karaktera.

„Um je preteča svih pojava, on i stvara i njima rukovodi“

Link to comment
Share on other sites

film je vishe nego dobar (dead snow) dobra kombinacija horora/tresha/i horora koji je toliko hororichan da je ustvari smeshan :) jedino shto uvod u "radnju" traje 40 min, to je najvetja mana filma i shto je na norveshkom :) inache sve ostalo je vrh, a pogotovo debeli koji prca :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Eto dokle si stigao od običnog "fail" :)

There Will Be Blood je genijalan film, btw. A ako ti je to loš film, a No Country dobar, ti onda baš imaš čudan ukus (ne kažem loš ili inferioran, jednostavno čudan), jer su ta dva filma bukvalno na istom kvalitativnom nivou (tj, izvrsni).

Što se tiče Tarantina, Reservoir Dogs=Pupl Fiction=Jackie Brown (svaki na svoj način), od tad je pad (u odnosnu na ovu trojku).

cudan ukus,cudan :)

mislim,nije mi there will be blood losh,ali nisam ni neshto odushevljen

btw za tarantina se slazem potpuno

poslednji filmovi su mu ok(npr death proof),ali odavno nije to to

Savke, toribrax, pogledaj Fargo

ko nije gledao fargo neka pogleda obavezno

braca coen,klasik.i naravno steve buscemi i peter stormare =)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

3:10 to Yuma - odlichan. kako i da ne bude sa ovakvim kastom, gluma je toliko mega da chak ni loma bushna pricha pred kraj nema veze :) a chak i ne volim vesterne. i mega shmekerska kroowa scena:

prilazi sledja ribi

- u look kinda skinny

- i feel skinny

- thats allright, i dont mind skinny girls as long as they have green eyes to makeup for it. do u have green eyes ?

tu se riba okretje i vidi se da riba ima crne/braon

- thats allright, they dont have to be green

koji vrh

jes ja koja ne volim vesterne taj mi je do jaja (mada chuh da je rimejk)

@spoiler: ali kolko se setjam zar nije bash imala zelene?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Pineapple Express

Komedija za 10ku..ben stiller je trebao ovo da gleda, mozda bi pokupio neku dobru foru za tropicthunder a ne da krade od 3 amigosa..

oba glavna glumca su po pojavi smesni..i imaju odlican text..mozda je kraj malo posran ali svejedno kul film..

inace milutin milosevic je sasvim solidan u fantomu..mislim solidan je i u azdahi ali je kaznjen sa presnimavanjem glasa, tako da ga nemozemo bas u potpunosti oceniti..

Link to comment
Share on other sites

MARTYRS

Martyrs_tp01.jpg

Uh, šta reći... Obavezna lektira za svakog filmofila, sirova brutalnost sa početka je samo krinka za nešto mnogo mračnije što počinje da se otpetljava u zadnjoj trećini filma. I obavezno štivo za sve vernike i "I'm totally down with the God, yo" likove.

Hvala Xzibitu za preporuku (i da odgleda Eden Lake, ako je ovo preživeo, preživeće i ono :), a koga interesuju morbidni krvoliptajući francuski horori, preporučujem film Inside (kratki tagovi: trudnica i mnogo oštrih predmeta....).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hejt je prema vikend i kvazi-vernicima (ono što je pod navodnicima, zato je pod navodnicima).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pocheo da gledam Spirit i ugasio posle 20-ak minuta... Ne razumem shta je autor zeleo da kaze ovim filmom?!?

Odgledao Starship troopers 3 Marauder. Film je ROFL zato shto je niska C produkcija, ali ima onaj sarkastichni shmek ST. Prosto je bedak da posle onakvih efekata i filmchine koji je bio prvi deo prave vec treci deo koji je sa tako jadnim budzetom...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam do kraja ceo Firefly serijal i odusevljen sam serijom, mimo svih nedostataka koje ipak ima. Glumci su fenomenlani, humor odlican. Smorio sam se sto je na kraju ostalo gotovo sev nerazjashnjenjo, cak i istorija pojedinih likova, ali je u filmu Serenity to sve manje-vishe ipak pojashnjeno , sve u svemu nadam se josh nekom nastavku jer ima ogromnog potencijala.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mimo svi nedostataka koje ipak ima.

Wat? Wait, wat??

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Wat? Wait, wat??

Pa eto ja sam sitnicav ponekad, pa me kad-kad pogadjaju neke nelogicnosti i banalnosti, ali sam u startu resio da stavim to na stranu jer serija nije ni ciljala da bude mnogo dosledna logici :)

Ne brini nista strasno :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najveci doprinos Firefly SF serijalima je to shto u svemiru nema zvuka! Jedina serija koja ovo poshtuje. Inache je veoma dobro odradjena, likovi su simpa, mada ja nisam u tom cowboy/spaceman fazonu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...