Jump to content

Koja klasa najbrze leveluje...pitanje je sad


shoqovi

Recommended Posts

Evo da postavim jedno jednostavno pitanje a zivo me interesuje od sto vise ljudi koja klasa najbrze lvluje.

Pala neka verbalna rasprava i svako misli drugacije.

Ajd dajte vasa misljenja.

Ajd pa pozz ;p

MOje misljenje je Hunter.

zamalo da zaboravim da kazem da sam ja natripovo da je Hunter po meni, jer ima mrtvog peta raspalog ....

Link to comment
Share on other sites

Svi su gotovo isti, bitno je uglavnom ko igra :D

Ja bih dao neku minimalnu prednost druidu posto ne mora nikad da pije ili jede, a ima i 30% bonus move speed

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Svi su gotovo isti, bitno je uglavnom ko igra :D

Ja bih dao neku minimalnu prednost druidu posto ne mora nikad da pije ili jede, a ima i 30% bonus move speed

BM hunter/ Blood/unholy DK / enha/ele shaman retry pala( pre nerfa JoW) / Afli/demo lock niko od ovih nije stajao osim kada treba procitati quest

Link to comment
Share on other sites

Evo da postavim jedno jednostavno pitanje a zivo me interesuje od sto vise ljudi koja klasa najbrze lvluje.

Pala neka verbalna rasprava i svako misli drugacije.

Ajd dajte vasa misljenja.

Ajd pa pozz ;p

MOje misljenje je Hunter.

zamalo da zaboravim da kazem da sam ja natripovo da je Hunter po meni, jer ima mrtvog peta raspalog ....

Imho by far je najbrzi DK. Skillovi su previse dobri za pve, ima odlicno prezivljavanje, self lecenje, opremu koju dobija na 55tom drzis do Northrend-a. Iskreno promenio sam prstenje, ogrlicu i mac (Halaa Claymore sabija) i to je to. Moze da navuce boga oca, ima free enchante od kojih je onaj fallen crusader toliko mocan da je tuga sto je dzabe itd itd.

Odlicni skillovi, nema stajanja + preterano dobri itemi (+skoro niko ne moze da te gankuje) = win win win situacija.

Link to comment
Share on other sites

iskreno, death knight.

zato sto pocinje na 58-om jel da? XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...