Jump to content

Sandwich king


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

steta za loki, pre je bio dobar has tamo

ne znam ko se seca, pljeskara u balkanskoj, sa leve strane kad se ide od moskve ka narodnog hronta, ijaoj koliko je dobar has bio. zatvorise odavno

o/ ja se secam! ta jazbina je bina mamojeb hus! el beshe to neki nishlija ili banjalucki, el se tako nekako zvao?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

e a preko puta tog leskovackog, u balkanskog..sam jeo tako nadrkano belo meso pohovano u susamo,tako neki trip...pre jedno 2 god sam obio poslednji put, ne znam dal radi i dalje =/

a btw, danas overismo doca i ja sendvice..ja jeo onaj grcki..nije los..al ono, mogla je kifla da bude malo bolja. zanima me kakav je onaj tost. izgleda bas americki. sl put cu da roknem tuna fish u tost \o/

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Kad tachno Grujane, ja bejah oko 3...

Probao sam onaj Ruski XL, i moram priznati da sam se sasvim propisno najeo od istog. Ukus je dobar, sve u svemu, za te pare sam zadovoljan.

I ja oko 3.Taj neki fazon.Vrlo je moguce da smo bili u isto vreme.E jebiga :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja oko 3.Taj neki fazon.Vrlo je moguce da smo bili u isto vreme.E jebiga :))

Ja dok sam bila su neka 2 lika skroz na kraju, suprotno od ulaznih vrata. Al' poshto sam prilichno slep na daljinu, provalio sam jedino da jedan od likova ima vezan rep... Ako si drugi chovek bio ti... jbg

EDIT

Jebi se Vudumane! :P

Sad me devojka dumpovala, ima da zarastem u kosu i bradu ponovo. ;/

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

Ja dok sam bila su neka 2 lika skroz na kraju, suprotno od ulaznih vrata. Al' poshto sam prilichno slep na daljinu, provalio sam jedino da jedan od likova ima vezan rep... Ako si drugi chovek bio ti... jbg

EDIT

Jebi se Vudumane! :P

Sad me devojka dumpovala, ima da zarastem u kosu i bradu ponovo. ;/

E ja kad sam usao isto su bila ta dva lika,taj sa repom,ali nikog sem njih nije bilo.Bilo je nas cetvorica.No nebitno.Next time,code RUR :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Hehehe... to sam ja jeo baš! :)

Dobar je, ali kao što Ivan kaže... ništa posebno...

Imam utisak kao da je to mesto napravio neko ko nije iz BG-a, a pri tom ne mislim na to što su navodno kanadski lanac restorana, nego na lika koji im je to sprovodio ovde u delo. Totalno promašena lokacija po meni, promašena atmosfera, pristup sve...

Čak Mek po kome bi taj stil enterijera mogao da se nazove, se ovde intenzivno trudi da pobegne od njega kad god renovira restoran.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...