Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^ Nice, mada se ne slažem za prve delove Mad Maxa, Terminatora i Aliena, a Terminator 2 je oduvek bio žestoko precenjen film.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

sta tu ima da se ne slaze?

Pa kec Maxa, Aliena i Terminatora su top filmovi all the way, to se valjda podrazumeva.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kec Maxa, Aliena i Terminatora su top filmovi all the way, to se valjda podrazumeva.

pda kapiram da je gledao malo i na dojam iz danashnje perspektive kada je malo teze progutati toliko jefitnu produkciju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šta je u Alienu, recimo, jeftino? Pa taj film i dan danas može da parira svojom produkcijom. Isto važi i za Mad Maxa, iako je on i zamišljen kao dirty-road-western movie. Terminator kec iz današnje perspektive možda izgleda malo zastarelo (ali je za to mnogo bitnije vreme kad se pojavio), ali ima toliko surovog stila za izvoz, naročito kad se uporedi sa prenašminkanim i upropaštenim (u mnogim aspektima) nastavkom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Alien je za mene movie kojem nemozes reci ovaj deo je bolji od onog... kad odgledas sve delove :D dobijes jedan potpun film ...mislim ok ;D 3ci deo nema madafaka oruzija i tih sranja ali je podjednako dobar ko i ostali ......

A sto se tice terminatora ...svako ko voli Sci-Fi da si ga pitao pre 10 godina .... Reci mi top 3 filma ... tu bi se sigurno nasao T1 ili T2 .... stim sto je po meni t2 najbolji deo...

najveca mi je provala za Star Wars .. gde je 3ci najgori .... a 2gi najbolji deo ... pa samo da se IMDB ocena pogleda :D vidi se da je fail, a o filmu da nepricam

Link to comment
Share on other sites

^ Misli se na prvu trilogiju ;)

tj. New Hope, Empire Strikes Back i Return of the Jedi [;)]

a shto se tiche alien 3 film je treshina - prvi deo je maestralni sf survival horror, drugi deo legendarna sf akcija, a treci mlacenje magarca na samrti (4. deo je vec nekrofilija)

Link to comment
Share on other sites

tj. New Hope, Empire Strikes Back i Return of the Jedi [;)]

a shto se tiche alien 3 film je treshina - prvi deo je maestralni sf survival horror, drugi deo legendarna sf akcija, a treci mlacenje magarca na samrti (4. deo je vec nekrofilija)

nemate vi pojma...atmosfera izolovanog zatvora u pizdi materi i jurnjava sa alienom po mracnim hodnicima je bas do jaja:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, trojka mnogo bolje dočarava taj očaj u pizdincima u svemiru, dvojku sam odgledao previše puta i ne mogu više, doći ću u situaciju da kažem da je obično stereotipno SF loženje ("stereotipno" sa ove vremenske distance, iako su posle svi mažnjavali fore iz Aliena).

Link to comment
Share on other sites

Šta je u Alienu, recimo, jeftino? Pa taj film i dan danas može da parira svojom produkcijom. Isto važi i za Mad Maxa, iako je on i zamišljen kao dirty-road-western movie. Terminator kec iz današnje perspektive možda izgleda malo zastarelo (ali je za to mnogo bitnije vreme kad se pojavio), ali ima toliko surovog stila za izvoz, naročito kad se uporedi sa prenašminkanim i upropaštenim (u mnogim aspektima) nastavkom.

pa recimo u mad maxu je jeftino sve s obzirom da je kostao 40k$

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima, ako sve na ekranu izgleda baš onako kako je trebalo?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, trojka mnogo bolje dočarava taj očaj u pizdincima u svemiru, dvojku sam odgledao previše puta i ne mogu više, doći ću u situaciju da kažem da je obično stereotipno SF loženje ("stereotipno" sa ove vremenske distance, iako su posle svi mažnjavali fore iz Aliena).

ja sam taj ochaj u svemiru dozhiveo u kecu. trojka mi je u poredjenju sa njom kao jeftini resident evil nastavak: udesetostruchi broj lesheva, oduzmi bilo kakvu vrstu naoruzhanja i dupliraj zajebanost endgame bossa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...