Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^^OMG Vudu bio u Britaniji!

street_18.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^zanima me sto je onako jebeno strokavo kao da je u rumuniji pre 20 godina ffs

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^zanima me sto je onako jebeno strokavo kao da je u rumuniji pre 20 godina ffs

Koliko ja znam u Londonu (a valjda i u celoj Engleskoj) se djubre baca na ulici sa strane...I ima neka sluzba sto stalno skuplja to.. Nemaju kante po ulicama od onih teroristickih napada valjda.

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

brate ovamo i imaju kante...a i sad mogu jednu omanju atomsku da pristekaju pod onoliko djubre

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

the-face-of-a-boy-hearing-for-the-first-time-20780-1238001482-30.jpg

"This photo was taken by photographer Jack Bradley and depicts the exact moment this boy, Harold Whittles, hears for the very first time ever. The doctor treating him has just placed an earpiece in his left ear. Date unknown."

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Idd, jedna od najboljih

btw, pre je za rofl ali ajde

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234902874

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ahhahhaahahahhhaahahha strasno :D ^what he said

btw http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234902874

nije me oraspolozilo ali zanimljivo :I

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...