Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo bi sjajno kad bi se uglavila ova svinja™, kao minilogo, na nove rur maje, to na neki nacin i jeste brend ovde. :D

"Raleigh police arrested a North Carolina State University student last week who was accused of creating a "monster" out of construction barrels and placing it on the side of the road."

art-400x300.jpg

Ahaha, kakav car.

Edited by Xzibit_

:-)

Link to comment
Share on other sites

ako neko hoce uradio sam Transparent od ove Shirt .. poslacu mu na mail ... jer ovako se nemoze izkopirati bude bela bozadina .. imam psd pa menjajte boje i ta sranja :D

ja sam uradio kod kuce shirt... ima poseban papir za stampac da se kupi ... odstampa se samo i sa peglom preko majce :D extra jeftina varijanta ... i extra izgleda

Österreich bato, odes i odrade ti za 5 minita sta hoces, EU je to ! :D

Puro hocu da mi doneses jedan primerak kad budes dolazio na EXIT. Ipak da nije bilo mene ne bi sad imao tu majicu :D:D

:D ma mogu ti doneti ali ima u ns negde da se kupi papir (folija) 100% a jeftina je do jaja ... samo ti treba cista majca :D pegla .. i stampac ..

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je samo koliko ce da ti traje takva stampa :)

XL Velicina za mene, hvala :D

lol za dakija i Docu, Doca koji na trol odgovara trolom :D

:D ma mogu ti doneti ali ima u ns negde da se kupi papir (folija) 100% a jeftina je do jaja ... samo ti treba cista majca :D pegla .. i stampac ..

Ma znam da ima, lose je to sto se kvaliteta tice, bar bilo ranije kad sam kao klinac dobio od nekog tu foliju na kojoj je pisalo "LA LAKERS", raspalo se posle prvog pranja :)

Link to comment
Share on other sites

ja ima jedno 20takvih majci :D

Peres na 40c , i okrenes naopako kad stavis u ves masinu .. i naravno peglas naopako :) drzace ti dugoooo :D meni su mozda 2 do sada riknule ... i to je negde 1god minimum ...

pa ovi sto ti rade te majce u sustini rade isto preko folije ... samo oni imaju masine za to .. jer masovno proizvode :D ovako za kucu je pegla mama

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...