Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm, bruž, norveška... sve dobre ideje, a ja uskoro dobijam šengen vizu.. :)

Ali nasha proevropska vlada je rekla da ce da nam obezbedi bezvizni rezim sa Evropom? :((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa mi peremo bre ovaj rukomet.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

primer situacije zbog koje ne zelim da imam nikakve veze sa zivotom:

covek sa kojim se vozim zove svog sefa da ga pita da li da ide sa vidikovca na novi beograd zbog 2eura

nasta dobija odgovor u obliku dranja preko telefona uz instrukcije da treba da ode tamo odma i da jos ceka ispred ako treba koliko god treba

posle cega ovaj drugi bukvalno zabada u volan od kola i pocinje da se dere i psuje sve oko sebe

gde se ja nalazim pored celog tog sranja i gledam onako dal je ovim ljudima dobro

dakle boli me kita za 2e, boli me kita da gubim zivce zbog necije tudje zarade itd

zivote nasisaj mi se

Link to comment
Share on other sites

primer situacije zbog koje ne zelim da imam nikakve veze sa zivotom:

covek sa kojim se vozim zove svog sefa da ga pita da li da ide sa vidikovca na novi beograd zbog 2eura

nasta dobija odgovor u obliku dranja preko telefona uz instrukcije da treba da ode tamo odma i da jos ceka ispred ako treba koliko god treba

posle cega ovaj drugi bukvalno zabada u volan od kola i pocinje da se dere i psuje sve oko sebe

gde se ja nalazim pored celog tog sranja i gledam onako dal je ovim ljudima dobro

dakle boli me kita za 2e, boli me kita da gubim zivce zbog necije tudje zarade itd

zivote nasisaj mi se

Killi nije u pitanju 2e nego zelja poslodava da pokaze klientu da ovaj uvek moze da se osloni na njega. Ponekad moras gledati dalje od sopstvenog nosa.

Link to comment
Share on other sites

sve je to meni jasno ali ja licno apsolutno nemam nikakve koristi ni od tih 2e ni od 1h voznje tamo i vamo

i jasno mi je isto tako da sa tim stavom mogu da se sutiram u dupe za pare jedino al eto to mislim

kako nemas?a plata?

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što su ovi panduri nešto "pomahnitali" danas. Obično ih ima po gradu dosta, najviše ono pred kraj meseca, a danas ih je bila gomila, iako je generalno najmanje vozila na ulicama nedeljom.

Išao sam od Hrama do Terazija pa nazad preko 27. marta do Crvenog krsta, i bili su:

- Pandur kod prve trola stanice u Kralja Milana, čeka one koji skreću direkt desno u Kralja Milana iz Beogradske,

- Pandur u Kralja Milutina, čeka one koji skreću levo iz Nemanjine u Kralja Milutina ili nastavljaju pravo iz gornjeg dela iste ulice.

- Pandur u Resavskoj kod Rajfajzena, hvata one koji skreću iz Masarikove levo u Resavsku.

- Pandur na Terazijama, hvata one koji se parkiraju tu.

- Pandur na ćošku Takovske i Džordža Vašingtona, hvata one koji iz trake za desno nastavljaju pravo.

- Panduri na samom početku 27. marta tamo kod ulaza u garažu kod Vuka, hvataju one koji skreću levo iz Ruzveltove.

Pa eto, da znate ako idete negde, možda su još uvek tamo :)

Budzetski deficit je veliki, svaki dinar dobro dodje :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...