Jump to content

Crno beli laserski stampac


KadeshiAmbassador

Recommended Posts

Treba da kupim neki laserac ovih dana cisto za kucnu upotrebu. Mrzi me vise da se bakcem sa pljuckavcima. Nesto za "siroke narodne mase".. do 100e max.

Bitniji mi je kvantitet nego kvalitet stampe. Uglavnom bi mi trebao za neke tekstove nikakva precizna grafika ni slike.

Burazer ima nekog samsunga ML 1640 ili slicno i radi mu ok. Gledao sam i Canon LBP-3000 ni on mi ne deluje lose.

Ako neko ima predloga za neki drugi ili iskustva sa ova dva dajte slobodno... ja o ovom nemam pojma.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

ja sam uzo onog najjeftinijeg samsunga http://www.itsvet.com/proizvod/samsung-ml-...p_printer/1/471 i odlichno mi radi posao. brz je a kvalitet shtampe je dobar chak i uz rezhim shtednje tonera. ima chak i za manje para brzhi model http://www.itsvet.com/proizvod/samsung-ml-...p_printer/1/408 samo shto je beli (crni je ipak lepshi^^).

e da, sad sam ti prochito post do kraja, ML1640 je model.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Hvala ljudi.

Doduse ovaj lbp810 ni ja nisam nigde video.

@darko

Koliko si odstampao sa pocetnim kertridzem? I koliko je reciklaza tj Ima li neka caka oko punjenja? Posto mi ovako deluje dosta jeftino.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam baš nešto specijalno ok iskustva sa Samsungom, imam onaj ML1610 recimo, mislim da je ta oznaka. Dosta brzo je krenuo da guta papir i da se glavi i baguje, mada kod mene ima nešto malo više prašine nego na drugim mestima, ali opet. Toner je trajao dosta dugo, to je tačno, ali je glavljenje baš umelo da smara.

Na drugu stranu, Lexmark e232 se pokazao znatno boljim, baš fino radi dosta dugo, mada je i on počeo od skoro da kupi dupli papir, i to na svakom recimo 5-6 papiru, pa to ume da smara.

Link to comment
Share on other sites

Imam samsunga ml-1640, moja preporuka, odstampao je par maturskih, pun kurac faktura, lektira, puskica etc.etc ... Tako da taj samsung slobodno mozes uzeti i mislim da mi se jednom ili dvaput zaglavio ali sam ja tard lose papir stavio!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...