Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gle ovog sarmu :)

pa ja prvi navijam za novaka, samo se do jaja iznerviram kad tako ispusti 10 prilika samo zato sto mu se 'stegla ruka'

imao je sto prilika da ga dobije, ali nadal NE DA, rekao je NE MOZE i to je to. e to hocu da vidim kod djokovica :)

i djokovic ne da del potru, ali nadal je nadal... pazi, muda kao overmind su ti potrebna za onaj dropshot kod mech lopte... posle wimbldona nole prelazi na zasluzenu drugu poziciju, a onda ce da se praksa protiv zivotinje u finalima... prvi put kad ga dobije na sljaci pisace po njemu kad god ga vidi... trebale se godine da rafa naguzi nedodirljivog na travi, a sada mu prepusti jedan od 10 turnira :)

Link to comment
Share on other sites

Jel neko kontao kako sve one devojcice sto trce za lopticama lice jedna na drugu, imaju sise i dugacku kosu? Zapravo sve lice na onu sa topica GOLE ZENE... Mozak mi je ispran, ja uopste mec nisam mogao da pratim...

Unajmili su "low cost" fotomodele za skupljanje loptica :) Nisam mogao da se skoncentrishem na tenis :)

Link to comment
Share on other sites

pazi, muda kao overmind su ti potrebna za onaj dropshot kod mech lopte...

ja sam taj dropshot video kao njegovo izdrkavanje...zato sto vecito kad sjebe neke poene (a ovde 2-3 mec lopte, ne znam koliko je bilo pre tog dropsota) uzme tako da se izdrkava...kao karamazov, kapiras!

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Unajmili su "low cost" fotomodele za skupljanje loptica :) Nisam mogao da se skoncentrishem na tenis :)

nije to samo sada, tradicionalno poslednjih godina u madridu na mastersu uvek skupljaju loptice neke manekenke i fotomodeli...

ladno dobio federer..... realno ga je pustio nadal.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ne znam dal ste pisali vec, ako jeste izvinjavam se.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr....mp;sectionId=44

Višković: IDEM SA RTS-a ZBOG ĐOKOVIĆA!

NEBOJŠA VIŠKOVIĆ, sportski komentator: Srđan i Goran Đoković uslovili su Javni servis da će mu uskratiti prenose sa Srbija opena ukoliko ih ja budem radio! RTS je prihvatio uslov i ja odlazim!

- Srđan i Goran Đoković su, kao organizatori turnira, tražili od RTS-a moje izuzeće u prenosima mečeva sa Srbija opena. RTS je to prihvatio i to je razlog zbog kojeg odlazim. To nije prvi put da se državna televizija povinuje zahtevima članova porodice Đoković, a da ja tu nemam nikakvu zaštitu. Još uvek zvanično nisam otišao sa RTS-a, ali to jeste moja namera. Prelomio sam i vrlo brzo ću otići - kaže Višković za Press.

Netrpeljivost između Srđana Đokovića i Viškovića datira još od Dejvis kup meča između Srbije i Australije u „Areni", kada je Đoković bio krajnje nezadovoljan što je komentator unapred proglasio Novaka za pobednika meča protiv Đineprija. Njihov odnos pogoršao se pre gotovo godinu dana, kad je Novakov otac upao u TV studio RTS-a u Košutnjaku nezadovoljan načinom na koji je Višković prenosio meč između Noleta i Rafaela Nadala.

- Sa Srđanom odavno imam loše odnose. Po njegovom mišljenju, ja ne navijam dovoljno za Novaka. Savest mi je mirna. Sa Novakom imam krajnje profesionalan odnos. On je sjajan momak, nekad smo bili vrlo prisni. Toliko puta sam radio intervjue sa njim, nikad nijednu lošu reč nisam rekao. Naša saradnja je potpuno korektna, o njemu mislim sve najbolje. Nikad mi nije rekao nijednu reč o ovome!

pismo nebojse viskovica clanovima grupe (fejsbuk) podrske:

Dragi prijatelji,

Osećam potrebu da nešto napišem, iako ni sam nisam siguran šta bi to trebalo da bude. Poslednje dve nedelje u meni je uragan emocija, koji i dalje tutnji, pa se plašim da bi ovo moglo da bude malo konfuzno. Let’s try...

Prvo, šokiran sam intenzitetom podrške. Želim da svi znate koliko poštujem Vaše reakcije. Ovde se ne radi o tome da li kvalitetno obavljam posao ili ne, svako ima pravo na svoje mišljenje i svačije poštujem. Pitanje je koliko komentator treba da bude pristrasan tokom prenosa ’’svog’’ igrača. Uvek će biti onih koji smatraju da treba otvoreno navijati, kao i onih koji tvrde da mora biti potpuno neutralan. Po meni, bingo je zlatna sredina. A to je najteže... Onda kad te podjednako kritikuju i jedni i drugi, znači da si pogodio... Ali to nije tema.

Nije tema ni da li je zahtev oca i strica opravdan ili ne. Animozitet je već dosta dugo aktuelan (ne bih sad o razlozima, na kraju krajeva dobro su poznati, i naravno neosnovani), i ja sam očekivao tako nešto. Smatram da oni imaju pravo na to. Problem je što takvi gestovi isuviše naginju na Srbiju koje se gadimo. Kad majmun iza tebe trubi jer si stao da na pešačkom propustiš majku sa detetom. Kad se na kasi pomeriš metar da bi uzeo žvake, a ovaj iza je već ispred tebe. Kad se otvara prozor na džipu i na ulicu leti cela kutija plazme... Bahatost, kaubojština. OK, oni su takvi, u njihovom poimanju kosmosa može im se. Krivi smo mi što dopuštamo.

Tako dolazimo do teme. Dokle nabijati glavu u pesak i povlađivati? Zar ne treba firma da štiti svog čoveka? Do kada će novopečeni moćnici sa šuškama da diktiraju? 1000 pitanja, i uvek isti odgovor. Borba protiv vetrenjača, na žalost. OK, ako su takva pravila igre, onda bez mene, gospodo. Ko vas jebe...

Ja se osećam fenomenalno. Naročito posle ovakve reakcije. I bez nje, odmah mi je bilo jasno da sam uradio pravu stvar. Otarasio se bede. Otišao iz zverinjaka, gde ti se (osim časnih izuzetaka) smeškaju u lice i tapšu po ramenu, a kada okreneš leđa počne pljuvanje bez granica. Ja ne mogu da dišem tako, uvlačim vazduh kao upecana riba. U životu sam najviše ponosan na sopstveni miran san. Spavam bre kao beba, i hoću tako da ostane. Ne treba mi ovo u životu, hoću mir i spokoj. I imam ga na Sportklubu. Iz velikog crnog rudnika prelazim u malu slatku prodavnicu slatkiša, koju sam i sam gradio, od samog početka.

Želim i da dodam da sam sa Novakom oduvek, pa i otkad su počeli problemi imao više nego korektan odnos. On je odličan momak, teško je i zamisliti pod kakvim je pritiskom. Konstantnim.

Na kraju, uz nemogućnost zaobilaženja patetike, džinovsko HVALA, svima, do neba. Opet kažem, nije toliko reč o meni koliko činjenica da je normalnima prekipelo. A to je ogromno ohrabrenje...

Sa velikim poštovanjem,

Nebojša Višković

ne verujem

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Pa sta?Ja mu ne bih dao da vodi ni carling,a to da su Djokovicevi smradovi,smradovi su...

@Sarma

Sto kaze peja onaj drop sot je bilo cisto izdrkavanje,pa on je imao 3-4 mec lopte i svaki put samo prebacuje i ceka da Nadal pogresi,pa jebem mu misa mogao je posle drugog puta,kad je vec video da ne moze samo prebacivanjem,da udari neki rizicniji udarac,jaci,ili kao sto je uradio na Nadalovu mec loptu drop sot...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

podrzavam djokovice, a ona jebena fejsbuk grupa se napunila smradovima koji su ljubomorni na djokovica i samo gledaju trenutak kako ce da ga nipodastavaju

djubrad jebena

al dobro, i posle svega, viskovic je debil, a nole jedan od najboljih tenisera danasnjice i jedan od najpoznatijih srbina na svetu

NOVAK WINS

 

 

Link to comment
Share on other sites

višković je kralj, a noletov ćale može da ga duva

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Višković ne lupa gluposti kao 99% komentatora i, još važnije, odlično se razume u sport koji prenosi.

Jedan od retkih komentatora koje volim da slušam, i čine prenos boljim, iako mi recimo njegov glas nije naročito prijatan.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

podrzavam djokovice, a ona jebena fejsbuk grupa se napunila smradovima koji su ljubomorni na djokovica i samo gledaju trenutak kako ce da ga nipodastavaju

djubrad jebena

al dobro, i posle svega, viskovic je debil, a nole jedan od najboljih tenisera danasnjice i jedan od najpoznatijih srbina na svetu

NOVAK WINS

Ovde se ne radi o Novaku, nego o njegovom retardiranom ćaletu koji se tripuje da je uhvatio boga za muda zato što mu je sin do jaja teniser.

Višković je odličan komentator, bar po mom mišljenju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...