Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zashto ste svi navijali za njega danas :(

Federer je pravi pobednik i realno treba da pishe istoriju,a ne onaj mehanicki spanski bik.Tako da sam ja bio svim srcem uz Rodika u polufinalu,a danas uz Fedija.Svaka im chast na mechu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a jbm mu mater,covek igra lep,raznovrsan,leprsav,ofanzivan tenis.A recimo Marej i Nadal koji su no2 i no3 su totalno defanzivni.I ono,to realno smara.Ko sto je i celzi smarao kad je osvajao trofeje pod Murinjom.Jebesh to.Ja respektujem Nadala i kao sto sam vec rekao mislim da ce on postati najtrofejniji igrach ikad,ali nikad necu moci da navijam za njega jer on za moj stil igra ko sisa.Ja sam prestao da drkam na Milan zato sto isto igraju ko sise vec petsto godina izmedju ostalog.Volim lepo.Volim ofanzivno.Chak i kad nije efikasno.If you know what i mean(pr.ur. Arsenal,eto oni mi odmah padoshe na pamet)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a jbm mu mater,covek igra lep,raznovrsan,leprsav,ofanzivan tenis.A recimo Marej i Nadal koji su no2 i no3 su totalno defanzivni.I ono,to realno smara.Ko sto je i celzi smarao kad je osvajao trofeje pod Murinjom.Jebesh to.Ja respektujem Nadala i kao sto sam vec rekao mislim da ce on postati najtrofejniji igrach ikad,ali nikad necu moci da navijam za njega jer on za moj stil igra ko sisa.Ja sam prestao da drkam na Milan zato sto isto igraju ko sise vec petsto godina izmedju ostalog.Volim lepo.Volim ofanzivno.Chak i kad nije efikasno.If you know what i mean(pr.ur. Arsenal,eto oni mi odmah padoshe na pamet)

This.

Link to comment
Share on other sites

covek je gej. tacka

rodik je imao mnogo interesantnijih poteza, i bilo ga je zanimljivije gledati generalno, ne gotivim ni jednog od njih ali sam navijao za amera bash zbog moranja pederka da izjednachi nekakav rekord a od toga mi se josh vishe kenja kada ga vidim

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a jbm mu mater,covek igra lep,raznovrsan,leprsav,ofanzivan tenis.A recimo Marej i Nadal koji su no2 i no3 su totalno defanzivni.I ono,to realno smara.Ko sto je i celzi smarao kad je osvajao trofeje pod Murinjom.Jebesh to.Ja respektujem Nadala i kao sto sam vec rekao mislim da ce on postati najtrofejniji igrach ikad,ali nikad necu moci da navijam za njega jer on za moj stil igra ko sisa.Ja sam prestao da drkam na Milan zato sto isto igraju ko sise vec petsto godina izmedju ostalog.Volim lepo.Volim ofanzivno.Chak i kad nije efikasno.If you know what i mean(pr.ur. Arsenal,eto oni mi odmah padoshe na pamet)

iako posle Noleta navijam za Nadala, cenim da nema teorije da ce preteci Federera u GS

~~

Link to comment
Share on other sites

^velika shteta za Nadala

navijam za Novaka jer je Srbin i nije sisa(njegov cale jeste, a meni je to nebitno)...ima dechko problem u glavi, zbog pritiska i nadam se da ce uspeti da prevazidje, i da osvoji josh koji GS u karijeri...

a tenis pratim josh iz doba Zivojinovica, Ivanishevica i Seleshove, pa me sada veoma raduje chinjenica da imamo tenisera koji je pri vrhu, osvojio AO i josh nekoliko mastersa, bronzu na olimpijadi itd. (NAPOKON)

I ne kapiram kako ljudi mogu da navijaju za Federera ili Nadala a odavde su.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam rekao da fedi inace igra defanzivan tenis, nego da je juce odigrao tako - sto puta je udario onaj gej slajs na visoke lopte. da je igrao ko pre dve godine, pokupio bi rodika sa terena za cuku i po sa sve kacketom

to stvarno jeste, juce je sisasto igrao, onaj bekhend slajs kad lopta putuje pola sata je bas smorio...al jebiga, verovatno se i on malo usrao, pa nije smeo da rizikuje...al zato ga je serva srala epski, 52 asa bese, steta sto ne obori karlovicev rekord...btw, naravno da navijam za noleta protiv bilo koga da igra, al to ne menja stvar da je on debil:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...