Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koje seronje

uglavnom, hok aj nije idealno pouzdan jer ne može da uzme u obzir koliko se loptica ulubila pri odskoku, pa samim tim ni kolikom je površinom bila na podlozi. milimetri su u pitanju al za ono kad prikažu da je bila na liniji DVA PIKSELA ne možeš znati da l su u pravu ili nisu.

Link to comment
Share on other sites

Sa obzirom da se taj aut desio ispred gonzalesa i da je on tvrdio da je aut i ovi iz hok aja a sudije posle gledanja nekoliko tragova dosudile dobru loptu verovatno je bio aut. ali to sigurno nije odlucilo partiju.Jos je gonzales onako ljut seo i dupetom obrisao taj trag :)) i ceo mec igrao sa narandzastom pozadinim lol

Link to comment
Share on other sites

ako sam dobro video to je bio JIMMY THE JUMP,KOJA KRALJINA!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jeste da ja gotivim Federera,ali Nadal ce da ga nadmashi debelo:(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pitanje je :) najpoznatiji fizioterapeut u evropi koji lechi gomilu tenisera je rekao da nadal ovim tempom mozhe da igra max 2 godine :) u prevodu, ako ne olabavi malo - najebace :)

Upravo... Mene chudi kako je izdrzao i ovoliko... Svi znamo da je mashina :) Ali ne moze taj napor toliko da se izdrzi :) A Federer je mozak, njemu ne trebaju mishitji ;)

Jel' se zna da li tje igrati na Wimbledonu? Za Nadala pitam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...