Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e mnogo mi drago sto ga bas ON sprco..

oni se ne gotive uopste..jos pre par godina su se nesto valjda na vimbldonu pokacili ili tako nesto..kad je robin trazio celendz na mech loptu i dobio:) a posle mu valjda uzo i taj set, al na kraju ipak puko..

tako da rafa nije mogao doziveti bolniji poraz..:D

davidenko mi je tihi favorit..danas je OPRAO verdaska kao krpu

Link to comment
Share on other sites

drago mi je sto je nadal izgubio...ne toliko sto imam nesto protiv njega ili ne, nego, jednostavno, ovako je zanimljivije. da nije izgubio protiv soderlinga ili tako nekog "anonimusa" osvojio bi 99% i petu uzastopnu titulu, sto je vec dosadno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

soderlinga nije usralo, protiv nadala ne moze da te usere, tako da ne kenjaj

nadal je preterao sa jebenim spinom. loptica mu pada na servis liniju, balonjara, on zavrce spin ko nezdrav, umesto da osine ravno, i ovaj naravno stize jer je loptica spora do jaja

a drago mi je sto ga je on oprao, ko se seca onog mega hejta sa vimbldona pre dve godine

Nisam rekao da ga je usralo u tom smislu. Nego je trulo ipak sto Nadal ima fazon 5 rekorda nekih i serija, i sto je 10 puta bojli igrac od njega, a ovaj odigra mech zivota i to je to. Dobice ga mozda jos jednom u karijeri ako i tolko.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Videh rezultat i vase komentare, mogu samo da kazem da mi je drago sto vec dugo ne gledam zenski tenis.

Dok je u muskom tenisu konkurencija nikad jaca i stvarno se igra do jaja tenis, kod njih uzas.

I jos su se pre par godina izborile da imaju ravnopravne nagrade sa muskarcima, o tugo

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...