Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

Vrucina lol?Pa najbolje je igrao ranije upravo na takvim vrucincinama u majamiju i indian velsu

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oduvao je Nalbandijana koji je do skoro bio konstantan na 7 mestu, decko je tek poceo da dolazi do top8/16 mastersa tako da je bilo tesko ocekivati da ce hladne glave igrati vs Mareja - koji ipak posle Nadala igra u najboljoj formi u zadnjih par meseci.Nije ni Nole odmah dobijao top10 i osvajao turnire, mora malo da prebrodi tremu ;)

nalbandijan jeste vrhunski teniser kada hoce aka odigra jedan turnir extra pa onda na naredna 3 ispadne u prvom kolu [:D]

moze da pobedi najbolje,ali i da izgubi od anonimca

anyway,sve najbolje troickom ofc ali ja neshto ne verujem ni u njega ni u "milicu" =)

inace mislim da je sada pravi trenutak da djokovic ponovo pobedi federera,i to i ocekujem

*edit*

btw novak je ocigledno fizicki limitiran,tu nema rasprave.da nije dobio poslednji gem mislim da bi izgubio ili josh gore predao.raspao se.nadam se da ce sa federerom da igra u vecernjem terminu

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ma vishe voli da se fenserishe po splavu nego da trci po shumi sa kondicionim trenerom =P

A i pogadja ga ta situacija u porodici...izgleda da je EMOtivac =).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

vlaznost vazduha je bila 88% ako je verovati komentatoru :) a inace, prica se da je novak imao i trovanje + astma + vrucina/vlaznost = z0mg :)

ako je sve to u pitanju, onda je pokazao kakva je igracina :)

NOLE FTW!

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je djokovic danas igrao pod groznicom, sibala ga pluca nesto, srce mu je bilo na 30% snage, levu nogu nije koristio, palac i kaziprst na desnoj su mu bili skroz u kurcu...kakav je heroj

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebem li im mamu onu retardiranu, pacenicku, svima, majmunima!

edit:

Nadal : Del Potro - 4:6 [prvi set]

iznenadio me Del Potro, lepo igra, mada se vidi da je Nadal iscrpljen

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je djokovic danas igrao pod groznicom, sibala ga pluca nesto, srce mu je bilo na 30% snage, levu nogu nije koristio, palac i kaziprst na desnoj su mu bili skroz u kurcu...kakav je heroj

mir dete

Link to comment
Share on other sites

jebem ti zivot sta radi ovaj Del Potro

de je on bio do sad :D

edit1

zaljubio sam se u Potra

edit2

Nadal - Del Potro

4:6

6:3

6:6 [3:3]

kakva partija :D

a onaj Nadal ima sreceeeeee ajooj koliko srece ima

Potro dere

Nadal - Del Potro

4:6

6:3

6:7 [3:7]

DERI KURVU SPANSKU!!!!!!!!11111

VAMOS SAD!!! [:D] [:D]

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...