Jump to content

Zelite na budete fit, u formi i snazi?


Recommended Posts

^na=da ; snazni*

fa1c7be2.jpg

"Neon Powerball je neverovatan gizmo kojeg je izumela NASA i prvobitno je služio astronautima kako bi vežbali svoje mišiće u bestežinskom stanju i održavali svoju fizičku spremu. Da ne ulazimo u matematičke proračune dovoljno je što smo čuli par stručnih reči kao što su Fizika, žiroskop, centrifugalna i inerciona sila i mi u hoću to smo već zbunjeno kolutali očima i pravili se da svi dobro znamo šta ti pojmovi znače.

Ali kad smo powerball uzeli u ruke počela je zabava i čuđenje. Što smo brže okretali kuglu ona je postajala sve teža, sve dok više nismo mogli da je držimo u ruci. Okretanjem zgloba pokreće se centralna unutrašnja kugla i stvaraju se izuzetno jake sile koje i najačoj ruci i zglobovima garantuju izuzetno jak trening. Najveća moguća brzina okretanja unutrašnje kugle je 15000 rpm (broj obrtaja u minuti), mada niko od nas nije uspeo da je zavrti preko 12000 rpm. Svi će hteti da probaju i verujte svi će ostati u neverici posle prvog pokušaja.

Sve Vaše pokušaje prati računar i beleži trenutni broj obrtaja u minuti i broj postignutih obrtaja u vremenskom periodu od 30 sekundi"

A sad vrunac, video

[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgleda retardirano, ali jeste tesko.

Jel to ideja za reklamni slogan? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam chuo da od toga raste pisha

edit: neko drka ovu kuglu a neko fapuje.. xD

Ko je do sada vishe puta fapovao taj je vishe izvezban pa ce na ovoj kugli da ima vishe rpm-a ^^

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam chuo da od toga raste pisha

edit: neko drka ovu kuglu a neko fapuje.. xD

Ko je do sada vishe puta fapovao taj je vishe izvezban pa ce na ovoj kugli da ima vishe rpm-a ^^

Ne zna za pišu, ali za mudu su ti najbolje one kugle kao tegovi što su i onda se obese o jajca. Moj drugar Prki je radio sa njima i sad je prešao na nosi za jedan broj veće boksaće i žene ga mnogo više vole. Čak sam se i ja uverio kada smo se tuširali zajedno da je sa klikerčića prešao u manje orahe.

Edited by Barabesku

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...