Jump to content

2008 Best of!


GibanicA

Recommended Posts

priblizio se kraj godine, red je odabrati najbolje:)

navescu 5, po meni, najkvalitetnijih ostvarenja u 2008, koja su na neki nacin obelezila godinu

stavljajte pa da vidimo ko ce se najvise pominjati (mada to vec slutim da ce biti dk:)

dakle bez nekog narocitog reda:

Mesrine part 1 / part 2

The Dark Knight

Tokyo!

The Visitor (nesto pise 2007, sto mora biti greska jer sam ga gledao na regularnoj bioskopskoj projekciji pre mesec ipo)

The Bank Job / In Bruges (nisam mogao da se odlucim koji da izbacim tako da je najbolje da ostavim oba:)

vredni pomena su i Gomorra, W., Man on Wire, Wall-e.

moram staviti i par top fejlova

Max Payne

Righteous kill (mislim da je ovaj ipak kralj fejlova..s obzirom na postavu, izuzetno jadan i los film)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Dark Knight moze, Bank job...LOL...misim ok...al ne za takvu titulu...in burges mozhe...ovo ostalo su grickalice ili shta?

I onda vrhunac popljujesh film koji je najprikladniji tituli Top Movie 2008...

Genijalno

Righteous Kill

In Burges

Saw V - verujem iako josh nisam gledao, mada se plashim...kazhu neki da je gori od dvojke :/

Deception

The promotion

====Nisam siguran za ova dva, jedan je sigurno...drugi nznm bash...a shto je najgore...mesham ih...pride

I ne mogu se setim josh par

Najvetji fail The House Bunny i The day earth stood still - znachi primer smisliti 15 minuta ok stvari i onda uzeti autistichno dete koje je proteklih godina ispod kamena da napishe ostalih 1:20 minuta. Dalje Mutant chronicles i Babylon AD tako super filmovi...kojima se prosto neshto desilo usput...\

I ovde fali par, tje da editujem

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

nadam se da se salis za righteous kill..posto sam siguran da se i pacino i deniro stide sto su ucestvovali u takvom projektu..film nema nishta..toliko je iskliseiziran i dosadan da ja nemam reci...mislim kako opisati i ocenjivati film u kome GLUMI 50 CENT???!???

ovo ostalo treba da pogledas u svakom slucaju..pa onda da kazes dal su grickalice ili ne

Saw V - verujem iako josh nisam gledao

bolje nemoj ni da gledas a kamoli da ga spomenes u ovom topiku..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

to mora da je neka mnogo dobra fora..

Nikakva fora, samo volish tako te filmove iz kana...mada onda ne bi trebao da se meshash u holivud...poshto su to dva razlichita sveta...

Misim Tokyo! nema slichicu na IMDBu...to je default stanje za canish filmove...kao i to da ja nit znam nit zhelim da znam za njihovo postojanje.

E sad nadam se da cesh se slozhiti da je izlishno vodi konverzaciju samnom zashto je Kan svemoguca rupa govana a holivud sve moguci tata filmova...? :)

Ako ipak otjesh da kenjam...otvori topik, al odgovirtju tek sutra...idem na slavu...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Nikakva fora, samo volish tako te filmove iz kana...mada onda ne bi trebao da se meshash u holivud...poshto su to dva razlichita sveta...

Misim Tokyo! nema slichicu na IMDBu...to je default stanje za canish filmove...kao i to da ja nit znam nit zhelim da znam za njihovo postojanje.

E sad nadam se da cesh se slozhiti da je izlishno vodi konverzaciju samnom zashto je Kan svemoguca rupa govana a holivud sve moguci tata filmova...? :)

Ako ipak otjesh da kenjam...otvori topik, al odgovirtju tek sutra...idem na slavu...

ako je slichica/ocena na imdbu tebi dokaz bilo chega onda je stvarno izlisno voditi konverzaciju s tobom na temu filma. a i kad si pomenuo tokyo! - reziser tog dela je michel gondry - za njega verovatno nikada nisi chuo (i ne zelish da chujesh) tako da je bolje da nastavish da skidash filmove koji su najbolji ove nedelje na boksofisu..ja na film gledam kao na delo koje me interesuje i kome zelim da posvetim paznju a ne kao susto popunjavanje vremena i izvor neobavezne zajebancije..mislim bez uvrede, ali pogledaj i neki neholivudski film..i to samo od ove godine, da ne idem unazad, da vidis da postoji mnogo toga sto se vrhunski proizvodi i van amerike. i oslobodjeno je nekih glupih stelovanja/klisea/standarda za to trziste..

daleko od toga da holivud nema vrhunskih produkata ali da je jedini i svemoguci tata - i nije..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Dark Knight je zaista odlichan film, mozda i najbolji ove godine. Tamo barem ljudi glume! Nisam josh odgledao par filmova za koje mislim da su dobri tako da necu da dajem josh procenu...

Shto se tiche failova, tu je josh tezi sluchaj... Odakle da krenem?!? Pa mozda neshto ovako:

Indiana Jones

Hulk 2008

Max Payne

i josh mnogo, mnogo failova, neke od kojih sam tako brzo zaboravio da ne mogu sada da ih se setim :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ako je slichica/ocena na imdbu tebi dokaz bilo chega onda je stvarno izlisno voditi konverzaciju s tobom na temu filma. a i kad si pomenuo tokyo! - reziser tog dela je michel gondry - za njega verovatno nikada nisi chuo (i ne zelish da chujesh) tako da je bolje da nastavish da skidash filmove koji su najbolji ove nedelje na boksofisu..ja na film gledam kao na delo koje me interesuje i kome zelim da posvetim paznju a ne kao susto popunjavanje vremena i izvor neobavezne zajebancije..mislim bez uvrede, ali pogledaj i neki neholivudski film..i to samo od ove godine, da ne idem unazad, da vidis da postoji mnogo toga sto se vrhunski proizvodi i van amerike. i oslobodjeno je nekih glupih stelovanja/klisea/standarda za to trziste..

daleko od toga da holivud nema vrhunskih produkata ali da je jedini i svemoguci tata - i nije..

Jest proverio sam sinoc sa mojom podrshkom za kan, i potvrdio mi da to jeste takav film.

Jbg shta tjesh za mene su ti kanski filmovi suvishe intiligentni da bi ja svatio njihovu lepotu i bilo kakav vid umetnosti...shta tju kad sam glup i vidim samo tone i tone govana.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Dark Knight je zaista odlichan film, mozda i najbolji ove godine. Tamo barem ljudi glume! Nisam josh odgledao par filmova za koje mislim da su dobri tako da necu da dajem josh procenu...

Shto se tiche failova, tu je josh tezi sluchaj... Odakle da krenem?!? Pa mozda neshto ovako:

Indiana Jones

Hulk 2008

Max Payne

i josh mnogo, mnogo failova, neke od kojih sam tako brzo zaboravio da ne mogu sada da ih se setim :)

gde moze biti indijana promasaj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...