Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

I'm back bejbe!

Šta se radi? :)

Gledao sinoć "Milionera" i nisam mogao da poverujem kakva pitanja su bila... Inače sinoć sam se još bolje upoznao sa matorcima od moje drage. :)) I to uz prepečenicu. :D

i jel guta?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10.jpg

bio sinoc u JDP-u da odgledam Mletackog trgovca - sve same preporuke (Dragan Micanovic - VRH!!!, Irfan Mensur, Voja Brajovic, Nebojsa Milovanovic), iako je predstava vec cetiri godine stara. Danas sam uzeo karte za gudache svetog Djordja u Kolarcu...josh samo da nadjem neku srodnu dushu koju ne smara klasichna muzika i idemo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Net shopping spree :D

odose pare u qrac , ali barem nisam dao dinara nasim trgovcima lopovima

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

predstava je stara 400 godina lol

kad smo kod toga, gledao sam sinoc "Predstava Hamleta u Mrdusi Donjoj" u rasi plaovicu, dobro je. predrag ejdus toliko sabija da je to nenormalno, vise sam pod utiskom njegove glume nego ostatka predstave. preporuka

cepidlako, ova postavka predstave u italiju 30tih 20og veka i ova glumacka podela je stara 4 godine.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da li je neko odavne citao neku od ovih knjiga?Ako jeste,zanima me neki utisak...hvala!

Džordž Orvel: ”Životinjska farma”;

Rejmon Keno: ”Stilske vežbe”;

Aleksandar Solženjicin: ”Jedan dan Ivana Denisoviča”;

Henri Džejms: ”Okretaj zavrtnja”;

Italo Kalvino: ”Nevidljivi gradovi”;

Marsel Prust: ”Jedna Svanova ljubav”;

Horhe Luis Borhes: ”Maštarije”

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

samo zato sto je neko zavrshio fakultet ne mora da znachi da je nachitan, chak i ako se naizgled chini uspeshnim i inteligentnim. Evo ja sam isao sinoc isao sa jednom ortakinjom u pozoriste, kojoj je prvi komentar bio kada je pocela predstava - "Ju, sto nemam domet", kada su se upalila svetla posle sat i po krenula je da se pakuje kuci a kada sam je pitao na kraju sta misli o celoj predstavi rekla je da joj se ne svidja antisemitizam, na sta sam je ja sa osmehom pitao sta misli kada je napisan Mletacki trgovac Vilijema Shekspira (mislim ne radi se ovde o nekoj salveta predstavi Marka Vidojkovica) - "Kapiram, 30 tih godina"...inache ima diplomu mastera na FON-u sa prosekom preko 9 i radi kao asistent na FIT-u

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da kao student nisi procitao BAS NI JEDNU od tih knjiga??

Jebemliga, svet se bas menja nagore brzom brzinom...

po tvom komentaru bih zakljucio da ti jesi procitao,pa bih ti bio zahvalan za komentar...

i ne,nisam procitao.Iskreno,nisam ljubitelj citanja,bar ne jos uvek...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skandal, ovo mi je ponovljena pravopisna greska u zadnijih godinu dana :(

Na poslu sam izgubio 100 eura (da da) isto zbog zajedno-odvojeno ne i jos nesto, ne secam se. Kazem ja, upropastio me net.

@Bleško...iza zareza ide razmak :)

A što se kniga tiče, realno dosadne su, ali bar pročitaj životinjsku farmu, jer se ljudi lože na Orvela, pa onda možeš da mudruješ (a bićeš u velikoj prednosti jer je 90 posto ljudi samo čulo za knjigu ili je proguglalo).

Inače, da ne otvaram pandorinu kutiju ali ako do 19-20te nisi bio ljubitelj čitanja, nemoj sada gubiti vreme.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma znam da ide razmak,ali nisam navikao,pa kad ne pisem nista ozblijno,realno me mrzi :)).

a ne citam ja ovo jer "volim",nego moram :D.Samo eto imam izbor neki,pa pitam za savet.(btw,ortak je procitao zivotinjsku farmu,i rekao da je u pitanju politika,sto mene bas i ne interesuje,ali aj,ko zna.Za ostale knjige bas bas nemam ideju kakve su).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...