Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gajm ti danas radi do 16:00 valjda, a znajuci te, verovatno josh nisi ni krenuo da se spremash...

Već bio i odradio ^^

Nego čisto da se ne iznenadiš ako nisi bio, ubacili su novu lat mašinu, znaš kako kliza, ko piša po određenom organu. Milina, sad mogu da je nazovu glat mašina olol. Jedino su tegovi različitih veličina a još nisu ispisali mase, pa dižeš odokativno :)

Link to comment
Share on other sites

cekaj bre pizdo, sta i gde je taj gajm, i ajde kreni u popodnevnim satima da imam sa kim da vicem cssaaa csssa.

I jel ima one sprave za zene tipa trake, bicikli i ostale fegotarije?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobra je panorama, ali ne znam što je tako glupo isečena na kraju dole, ne vidi se sve lepo. Mada ne mogu da provalim tačno odakle je fotkano ovo? Nešto iznad London bridge-a ali se ne sećam koja je tu građevina :)

Jao jel si ti bio mozda u Londonu pa znas?? :)

e da, sinoc sam prvi put u zivotu stao na led u klizaljkama!!!

za sat vremena klizanja sam poprilicno napredovao, samo me malo jebe ravnoteza!

kapiram da cu za nedelju dana postati pro :)))

totalno je kul, predlazem svima da probaju!!!

Ja sam jednom probao i epichno sam fejlovao. :(

Inace, sad sam ustao... nije bilo struje u vreme mog 'normalnog' ustajanja, pa ko veli nemam sta da radim, aj jos malo da spavam... i tako ja spavah.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ili blog

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

FERGUSONE SRBINE!

srbijaer1.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vratih se iz BGa.

Sedam dana uništavanja ... GG no re.

Odradio najbitnije stvari i raščistio nešto sa jednom osobom. Ne baš najslavnije al' boli me q.

Bitno je da sam se ishavarisao sa drugarima, a sada odoh na posao.

Srećna Nova svim rurovcima :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...