Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj, pa i ja idem tu u poslednje vreme kad imam para:)

stolovi su kul, al nisam preterano zadovoljan stapovima, al dobro, atmosfera je okej, nije onaj redneck debilni klub nego okej. i muzika je podnosljiva.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

samo zato sto je neko zavrshio fakultet ne mora da znachi da je nachitan, chak i ako se naizgled chini uspeshnim i inteligentnim. Evo ja sam isao sinoc isao sa jednom ortakinjom u pozoriste, kojoj je prvi komentar bio kada je pocela predstava - "Ju, sto nemam domet", kada su se upalila svetla posle sat i po krenula je da se pakuje kuci a kada sam je pitao na kraju sta misli o celoj predstavi rekla je da joj se ne svidja antisemitizam, na sta sam je ja sa osmehom pitao sta misli kada je napisan Mletacki trgovac Vilijema Shekspira (mislim ne radi se ovde o nekoj salveta predstavi Marka Vidojkovica) - "Kapiram, 30 tih godina"...inache ima diplomu mastera na FON-u sa prosekom preko 9 i radi kao asistent na FIT-u

koja carica, jesi je šamarao dok si je jebao?

Link to comment
Share on other sites

e pa idem i ja cesto tamo kod takvuda... :) btw,klub se zove ''manila'' .

a sto se tice snukera,igrao sam ga nekih 4,5 puta. to je bolesna igra,ja sam toliko zivaca pogubio da mi se smucio i bilijar i sve neko vreme. ortaci i ja igramo jednu partiju po sat i po, i na kraju imamo fazon po 10 poena samo. znaci loptica stoji na rupi bukvalno i udarim al' jok,ona se odbije o ivice i ostane na istom mestu.

posle kad dodjes za bilijar,osecas se kao da ga igras od 3 godine,laganica skroz :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...