Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji sam ja debil, jos nisam lego, a i ne kunta mi se, a sutra ustaj brate u osam, pa na faks za psiho-fizicko-pred-kraj-semestralno izivljavanje do osam uvece, pa onda vozi babu na karaburmu kad se vratis gajbi, pa onda sutra opet isto izbezumljivanje od faksijasenja...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

moram sutra u 9 da se slikam, necu ni da spavam, slika ce biti zaista pun pogodak

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro svima...

Jedno pitanje, jel neko bio na Jahorini ove godine?

Kako izgleda tamo, cujem da ima nesto manje snega! :(

Bio ivke.

Inace danas otisao do prodavnice i zamalo nisam poginuo koliko je klizavo, jeeeee da ne verujes.

E da izaso je novi plan plus upgrade je nesto oko 370 din. sto je realno smesno ako ko je koristio onaj stari cisto da zna.

Link to comment
Share on other sites

nemke, ne vredi ti da gledaš sada visinu snega, to će se za mesec dana menjati dosta. u svakom slučaju, skijanja će biti sredinom februara sigurno, al bosna je to, očekuj kamenje na stazi. što se ostalog tiče, standardna situacija - staze ne sređuju skoro uopšte, a i kad ih srede bivaju sjebane za 2h jer nije napravljena valjana podloga. liftovi su iz vremena olimpijade u sarajevu. noćnog provoda nema (osim narodnjaka), ali kafane su odlične, sve je jeftinije nego u beogradu, a smeštaj može da bude super. ako si sa dobrom ekipom, bleja je odlična, al eto, nije baš pravo skijanje :)

Link to comment
Share on other sites

@G!!!

Vodi me :), meni mozes da ostavis i one frigidne...necu se ljutim...:)

@Ivan

Pa nisam ni ja bas Djiradeli...ali dobro...treba pratiti...jel imas neku preporuku gde da idem?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Nov hd , omg kako windows zna brzo da radi xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Dusha mi spava... a neda mi se spavati :(

A ja sam tek sad ustao :(((

Edit: Patim od nekog bla bla Tremora, drhte mi ruke kao da sam neki cica.

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...