Jump to content

fiskna telefonija


domiNus

Recommended Posts

Kada sam se doselio u novi stan zatekao me je racun od prethodnog stanara, zbog toga su me vec iskljucili, dug je od meseca septembra, posle toga sam platio svoja dva racuna, telefon je i dalje iskljucen, ono sto mene interesuje je kada dolazi do iskljucenja broja, da znam sta da radim, da ne saljem gazdi kiriju ili sta vec kako bih platio taj racun :)

Znaci dug je vec u trecem mesecu sad, pa ono.. mislim da mi je neko rekao da posle tri oduzimaju, pa da proverim.. poslao sam i njima na sajtu pitanje, ali verujem da ce ovde stici brzi odgovor.

Unapred hvala.

Link to comment
Share on other sites

los savet :(

ma ne bre, podstanar sam, a ortak je pre toga ziveo tu, sto nije ni bitno, uglavnom gazda mi vice stalno cuce se on sa njim, ali eto vec 3 meseca, problem je sto meni treba taj telefon :D

znaci ne trazim savet sta da radim, vec pitam da li neko zna posle koliko oduzimaju :D

Link to comment
Share on other sites

rofl, nisi ti bash normalan :)

@dominus: to je gazdin, a ne tvoj problem... ako nece da plati, plati od sledece kirije pa mu daj ostatak... kakva je to glupost

Dobro nisam znao da je 100 evra u pitanju, ali opet ja bih pre platio to nego da trosim vreme i da se zezam sa tim jajarama, gazdu ocigledno boli paja i nece uraditi nista dok mu ne dodju iz telekoma da seku telefon a tog bivseg stanara neces videti ni na razglednici tako da jedino sto ti je pametno da uradis je da nateras gazdu da plati, jer on kao zakupodavac mora tebi da obezbedi stan bez ikakvih tereta i racuna koje ti nisi napravio, mozes u krajnjoj liniji i da ga tuzis :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Kada sam se doselio u novi stan zatekao me je racun od prethodnog stanara, zbog toga su me vec iskljucili, dug je od meseca septembra, posle toga sam platio svoja dva racuna, telefon je i dalje iskljucen, ono sto mene interesuje je kada dolazi do iskljucenja broja, da znam sta da radim, da ne saljem gazdi kiriju ili sta vec kako bih platio taj racun :)

Znaci dug je vec u trecem mesecu sad, pa ono.. mislim da mi je neko rekao da posle tri oduzimaju, pa da proverim.. poslao sam i njima na sajtu pitanje, ali verujem da ce ovde stici brzi odgovor.

Unapred hvala.

sry sto sam kasno video post:

Telekom i kad platis racun trazi da mu odneses placeni racun na uvid jer je to procedura u kojoj ti pokazuju ko je gazda i ko kome dolazi na noge

a sto se tice gazde:

sve pise u ugovoru o iznajmljivanju stana koji ste overili u opstini kako bi gazdi mogli da 'odrezu porezu' [:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...