Jump to content

Serbia.kode5.com


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

eo ja stigoh kuci...

raspisaste se

sve diskusije premestice se na forum serbia.kode5.com, registrujte se tamo i cekajte da mi dodele admin da mogu da sredim sav info

Ovako danas se na sastanku doslo do sledecih odluka:

1) Ove godine ce se takmiciti samo ekipe iz Srbije. Sledece ce biti prosireno na balkan.

2) Ekipe koje se prijave imace 2 nedelje da uplate lovu na racun koji ce biti tamo objavljen. Sve pare idu na nagrade i placanje ljudi koji ce pomagati u organizaciji. Ko ne plati skida se sa liste.

3) Sve ce biti steam, shakal je napisao nonstea, jer smo o tome mi ranije pricali ali ja sam preduzeo neke korake da utabam put tako sto sam exdg3 uslovio da bude steam da bi dobili servere.

Tako da ne bojte se, steam ce biti. Ko nema imace info kako doci do istog.

4) Za ekipe koje "znaju" da ce ispasti odmah pa se ustrucavaju da se prijave i uplate, ima caka, posle online kvalija ispasce 48 ekipa, 30 ekipa koje budu imale najvise dobijenih rundi dobice steam cw server na mesec dana.

5) Nagrada ce biti u izobilju a na kgb-u je da to sve obezbedi. Sada se traga za sponzorima pored vec veoma jakih koji su automatski u prici

6) Osnovni motiv kgb-a za ovo naravno nisu pare, nemojte se praviti pametni, veoma dobro nam ide i sa ovim cime se bavimo tako da nam je ovo dodatna briga ali naravno da ocekujemo da ce nam sponzori kompenzovati to dal u robi ili u parama videcemo.

7) Pratite serbia.kode5.com i forum tamo jer cim budem dobio admin pocecu sa najavama sistema i daljih informacija

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zanima me samo kako da editujem STEAM ID u ekipi kod preostala 3 clana gde nisam uneo isti, naime ekipa je prijavljena sa 2 steam id-a a ostala 3 edit naknadno, e sad sta je sledeci problem, ne postoji opcija edit, uvek izbaci ovo "Ne možeš da promeniš svoj game nalog, dok ucestvujes u aktivnom kupu!" Ako moze da se sredi taj edit, da ne moramo da brisemo prijavu, pa opet da pravimo istu. Hvala

Link to comment
Share on other sites

3) Sve ce biti steam, shakal je napisao nonstea, jer smo o tome mi ranije pricali ali ja sam preduzeo neke korake da utabam put tako sto sam exdg3 uslovio da bude steam da bi dobili servere.

Tako da ne bojte se, steam ce biti. Ko nema imace info kako doci do istog.

4) Za ekipe koje "znaju" da ce ispasti odmah pa se ustrucavaju da se prijave i uplate, ima caka, posle online kvalija ispasce 48 ekipa, 30 ekipa koje budu imale najvise dobijenih rundi dobice steam cw server na mesec dana.

stvarno super vest, odlicno ste zamislili pricu, sretno sa izvedbom

KGB je jako uspešan i sebi sigurno može priuštiti ovakvu promociju čak i da ne zaradi, a to da li zarađujete ili ne od nečega i ne treba nikog da bude briga.

Drop one steelpad sx and I'll keep my mouth shut! :D

ne prodajem padove vec skoro 3 godine tako da ti je džaba

da se razumemo, konkretno GM u ovom momentu nema sponzore izuzev Netplusa, ali daleko od toga da je cilj bilo koje gaming organizacije da radi sa nulom ili još gore minusom

Link to comment
Share on other sites

ma za padove sam se uplasio da će mi se neko opet javiti na PM da ih traži jer je to već redovna pojava pa sam morao da reagujem, trebao sam da stavim smajli, al šta sad :D

a ostatak je više bio tu zbog ove priče koja je krenula o parama, nego neki odgovor tebi ...

mislim da bi svima trebalo da bude jasno da nam odgovara da bude što više gaming eventova i GM će svaki event podržati bilo kroz vesti bilo na neki drugi način. sve jedno gde se i kako organizuje.

jednostavno što se gaming više pojavljuje u medijima, što više ljudi igra i gleda igre, što više turnira ima (naročito internacionalnih) i uopšteno što je scena aktivnija veće su mogućnosti za svaku organizaciju

Link to comment
Share on other sites

To da li ce biti za srbiju samo tek treba da nam odobre ovi iz kode-a, postoji verovatnoca da oni kazu da mora da mogu i stranci jer svagde je takva praksa mada meni je to glupo. znace se sutra

Ja ako se budem pitao moci ce samo balkan, tj drzave bivse juge

A one prijave tamo ce se ocistiti samo da se dogovorimo oko steam i serbia only i da mi daju admin

Placace se na moje racune silne tako da moze i iz inostranstva da se plati ali ce im uzeti proviziju

Uglavnom imate fore jer offline se igra 1. marta a online ce se igrati samo 3 dana

Tako da cela parada je gotova za 4 dana efektive

Dakle napravili smo sistem da sve ekipe odvoje lepo 3 dana za online kvalifikacije i onda posle neke pauze nastavlja 16 ekipa u lanu

Za sistem je zasluzan kobrica koji ce da odradjuje svoj deo uz shakala i mene sto se organizacije tice samo sto je nestao, nema ga zadnjiih dana :D

Link to comment
Share on other sites

eto posto ce biti steam qualy,o5 napominjem,da rade ti posto radis u kgb-u da se dog sa trujom,da admini stave na sve kompove steam login ,da bi ekipe mogle da igraju,kao sto rekoh posto kompovi tj sobice su uvek zauzete [ne pusacka 99%,a pusacka ni ne moze da se rez jer ima fixne] :) da se makar obezbede uslovi :) jer lakse je nabaviti steam,nego naci kompove u bg-u makar,zbog steam id-ova... :)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Opaaaaaa, vidim da je i kobrica u ORG. e jel mogu ja sad ovde javno da pitam organizaciju? Posto su mi sa BGC-a ostali duzni 1000 dinara, da oni iggi-ju licno daju tih 1000 dinara, a da vam mi uplatimo 800 na ziroracun, mislim da je mnogo laksa varijanta da mi vrate kesh... Jel moze Kobrice??? [:D]

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Opaaaaaa, vidim da je i kobrica u ORG. e jel mogu ja sad ovde javno da pitam organizaciju? Posto su mi sa BGC-a ostali duzni 1000 dinara, da oni iggi-ju licno daju tih 1000 dinara, a da vam mi uplatimo 800 na ziroracun, mislim da je mnogo laksa varijanta da mi vrate kesh... Jel moze Kobrice??? [:D]

vec sam na topicu koji je otvorio lesko rekao ..... i ne ponavljam se moj broj je 062 28 44 30 vama i ctb-u nisu vracne pare a za to nisam kriv ja jer sam bio zaduzen da vratim smk-u sto sam i uradio to je moj broj i slobodno bilo sta da treba pozovi u vezi novca ja cu ti vratiti 1000 din posto se ostali iz organizacije prave blesavi ali na ruke jer ne mogu da se cimam po bankama kad se vidimo dacu ti 1000 din i tebi i ostlaima !!! pozdraw

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...