Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol gledam prve slike i polako listam na dole, i taman da napishem FAG i vidim ovu zadnju i komentar i prevrnem se :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lol gledam prve slike i polako listam na dole, i taman da napishem FAG i vidim ovu zadnju i komentar i prevrnem se :)))

kako si me veshto naveo na ovo debeli :

2i7lszk.jpg

Inferno, bratjori, jel ima sestru bliznakinju? Ako ima, koliko para? xD

nemam, imam brata 3 god starijeg, otjesh netjesh ;)

Link to comment
Share on other sites

model3.jpg

Shotter, hitter, serial killer

Go-a your funeral and all drink out your liquor

When you are bury we a-stand next to the vicar

Fling on some dirt and make your bury a little quicker

Shouldn't test the youth them in the Tommy Hilfiger

Hug up ya mama, say sorry to ya poppa

All-a get number for ya little sister

It true we cold like alaska, freezer

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kole je Koletovom Koletu Kole!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...