Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

po patosu ces biti isfuran

promeni avatar

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vege i Rapide braco,ja gej i shaban,furam isto taj stil.Imam slicni duks,dao sam 5 soma na popustu,kontam da je oko 7-8 soma.Imam i skroz prosharan zvezdicama,tek sto je taj gej !

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lik je zaradio 500 e i platio je taj tv...opet pocinjete

danas, ako kupis bilo sta sto je malo skuplje, ne smes da kazes cenu, jer si odmah snob, burzuj, statijaznam...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

lik je zaradio 500 e i platio je taj tv...opet pocinjete

danas, ako kupis bilo sta sto je malo skuplje, ne smes da kazes cenu, jer si odmah snob, burzuj, statijaznam...

vidim da tebe dotiče, mora da si i ti neka teška buržujčina koja spava na parama, snobe jedan kako te nije sramota da imaš toliko para.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da samo dve prosechne srpske plate.

Realno pre je TV kostao isto kao 2-3 plate ako se setite pa su ga opet svi imali, da je najjeftiniji TV 600 evra opet bi ga svi imali, ja na primer u svom stanu nemam TV i verovatno ga necu ni imati nikad ali to ne znaci sad da treba nekog kritikovati sto je dao 500 evra za TV, ja sam za svoju gitaru dao mnogo vise imam Gibson les paul a ne sviram nigde nit sam neki pro za gitaru al mi je bio merak da imam tu gitaru i uzeo sam je na kraju a sviram za svoju dusu tako da ne vidim cemu napadanje coveka sto ima TV :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...